0 (850) 333 03 23

Dünyanın En Büyük Tünel Akvaryumu Olan Antalya Akvaryum Biletleri; Çocuk Bileti 34 TL, Yetişkin Bileti 49 TL

Fırsat Numarası: 37321

Mavi dünyanın gizemi ve eğlencesi Antalya Akvaryum'da sizleri bekliyor!

 

Ailenizle ve sevdiklerinizle beraber, bin bir çeşit su altı canlısının mükemmel görünümüne hayran olacak, 131 metrelik tünelde balıklarla bir arada gezinmenin keyfine varacaksınız!

 

Siz de mavi dünyadaki dostlarımızla heyecan ve keşif dolu bir gün geçirmek için acele edin ve indirimli biletinizi hemen alın!

 

İyi eğlenceler!

Antalya Akvaryum

Dünyanın en büyük akvaryum komplekslerinden biri olan Antalya Aquarium, ilham, eğlence ve eğitimi bir arada sunuyor. 40 tematik akvaryumun ardından 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyük tünel akvaryumu Antalya Aquarium’da sizleri bekliyor!

 

Antalya Aquarium dünyanın dört bir yanından hikayeler anlatıyor. Su altının sihirli dünyasını keşfedebileceğiniz gibi Kar Dünyası ve Buz Müzesi’de gerçek kardan kar topları yapabilir, WildPark’da dünyanın en zehirli, en renkli ve en ilginç türleri arasında tropik bir maceraya adım atabilir, Oceanride XD Cinema’da Kaptan Barbossa ile dünya denizlerini çok boyutlu sinema teknolojisi ile gezebilirsiniz.

 

Akvaryum gezinizi, holywood yeşil perde sistemi ile hazırlanan hatıra fotoğrafları ve özel hediyelik eşyalarla unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. Macera dolu bir günü McDonalds, Mado ve GeLatte İtalyan Dondurması gibi ünlü lezzet seçenekleri ile tamamlayabilirsiniz.

 

Antalya’nın kalbinde, tam şehir merkezinde Konyaaltı sahiline sadece 70 metre mesafede bulunan Antalya Aquarium, Antalya’nın en canlı cazibe merkezi!

Antalya Aquarium, hayalgücünüzü keşfedin…

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 39.00 TL
İNDİRİM %13
KAZANCINIZ 5.00 TL
34.00 TL
34.00 TL
GERÇEK FİYAT 39.00 TL
İNDİRİM %13
KAZANCINIZ 5.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 979 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (37321) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Nisan 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bayram, sömestr ve resmi tatiller dahil haftanın her günü geçerlidir.

  • 0-2 yaş ücretsizdir.
  • Antalya Akvaryum haftanın her günü 10:00 - 20:00 saatleri arasında ziyarete açıktır.
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan misafirler ve Türkiye’de oturma izni (ikamet tezkeresi) olan yabancı uyruklu misafirler indirimli giriş fiyatlarından yararlanabilirler.
MEKANLAR