Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Bütün bir yılın koşuşturmasında unutulmaya yüz tutan değerleri tekrar hatırlatan Ramazan ayı sevdiklerimizle güzel iftar sofralarını paylaşma imkanını bize sağlıyor. Ramazan döneminde şehrin seçkin restoran ve otellerine ait iftar menülerini ve leziz iftar fırsatı seçeneklerini ise en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya devam ediyoruz.

En İyi İftar Mekanları

Siz de “Nerede o eski Ramazanlar” diyorsanız her sene, çocukluğunuzdaki o sımsıcak Ramazanları özlediyseniz, aradığınız o geleneksel tadı yakalayacağınız özel Ramazan akşamlarını sıradan bir iftar yemeğinden farklı geçirmenin yolu, şehrin en iyi iftar restoranlarının dahil olduğu sizler için derlediğimiz iftar fırsatlarından geçiyor.

Seçtiğimiz kaliteli, şık, rahat ve samimi İstanbul mekanlarında bir yudum su ile hayat bulacağınız, gülen yüzlerle ayrılacağınız iftar sofralarında sizlerle buluşuyoruz.

İster boğazda bir restoranda, ister teknede denizin tam ortasında, ister doğa ile kucak kucağa, ister Sultanahmet'in o mistik atmosferinde dillere destan güzellikte olsun, gönül sofralarına sizler için bizde bir kaşık koymuş oluyor, bunun sevincini yürekten yaşıyoruz. Ayrıca otel ve restoranlarda açık büfe iftar şeklinde de Ramazan akşamlarını değerlendirebilirsiniz.

Restoranların İftar Menüleri

İftar saatinizi en güzel şekilde geçirmeniz için İstanbul'un Ramazan dönemi için en güzel yerlerinde en iyi restoranların iftar menülerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Sultanahmet, Üsküdar, Kadıköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Bakırköy, Eyüp ve daha pekçok semtteki restoranların Ramazan ayına özel indirimli iftar menüleri ile sevdiklerinizle birlikte güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz avrupa ve anadolu yakası iftar mekanlarının bize sağladığı ayrıcalık ile restoranların iftar yemeği fiyatlarını indirimli şekilde sizlere sunuyoruz.

Lüks ve en iyi restoranların iftar menüsü fiyatları artık tahmin ettiğiniz kadar yüksek ve ulaşılamaz değil. Sizler için hazırladığımız seçkin mekanların iftar fırsatlarını sitemizde inceleyebilir ve sizin için en uygun olan mekana rezervasyon yapabilirsiniz.

Hayırlı Ramazanlar! Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları