Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İstanbul’un en önemli turistik bölgelerinden biri olan Sultanahmet, Sultan Ahmet Camii ve Ayasofya başta olmak üzere çok sayıda tarihi eseri sınırları içinde barındırmasından dolayı yurt içinden ve yurt dışından birçok kişinin dikkatini çekiyor. Yılın her mevsimi kalabalık olan Sultanahmet Meydanı, İstanbul turu dahilinde şehrin tarihini görmek adına kesinlikle gezilmesi gereken yerler arasında. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte her yıl birbirinden önemli iftar etkinliklerine ev sahipliği yapan Sultanahmet iftar mekanları, birbirinden leziz alternatifli menüleri ile de karşımıza çıkıyor. Herkesin kendi zevkine uygun restoranları ve iftar menülerini bulabileceği bölgede, camiler ve tarihi yapılarla iç içe bir şekilde Ramazan atmosferini daha yakından yaşamak mümkün oluyor.  

Sultanahmet’te iftar bambaşka

Bu özel ayda Tarihi Yarımada’da, Osmanlı mirasının güzellikleri arasında bulunan seçkin restoranların birbirinden özel iftar menüleriyle keyifli bir akşam yemeği sizleri bekliyor. Saray Mutfağı’nın günümüzdeki yorumları, sultanlara layık atmosferi ve iftarınızı özel kılacak kusursuz hizmetiyle seçkin mekanlar Sultanahmet iftar fırsatları ile ay boyunca sizleri bekliyor. İstanbul’un kubbeleriyle ve Bizans’tan kalma özel mekanlarıyla meşhur bölgesi Sultanahmet’in dört tarafı tarih kokan restoranları, misafirlerine Ramazan boyunca özel bir ilgiyle yaklaşıyor ve iftar yemeklerinden mutlu ayrılmalarını amaçlıyor. Bol çeşitli iftar menüleriyle de herkesin damak tadına uyacak lezzette menüler ortaya çıkıyor.

Sultanahmet iftar fiyatları

Semtin mistik atmosferiyle büyülü zamanlar geçireceğiniz Sultanahmet’te iftar yemeği fiyatları, restoranın konumuna ve zenginliğine göre farklılık gösterebiliyor. Sultanahmet iftar mekanlarına ucuz rezervasyon yaptırabilmek için fırsatları takip edebilir ve sizin için en uygun olanını satın alabilirsiniz. Bereketli iftar sofralarında bir araya geleceğiniz Sultanahmet iftar mekanları sayesinde sizin de hoş bir ramazan anınız olabilir.

Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları