Özel zamanlar, özel istekler getirir. On bir ayın sultanı için sultanlara layık kampanyaları sizler için hazırladık. Ramazan ayının huzurunu, lezzetlerini, eğlence ve güzelliklerini bulacağınız birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı kampanyanın olduğu listemizde kendinizi kaybedeceksiniz. Cebinizi düşünen kampanyalarımız ile Ramazan boyunca aradığınız her şeyi elinizin altına getirdik!

Ramazan eğlencelerinin ve iftar sofralarının en güzellerini sizler için hazırladık!

Eski Ramazanların tadına tekrar varacağınız 300'ün üzerinde mekan ile, iftar sofralarının tadı damağınızda kalacak lezzetlerini, canlı fasıl, tasavvuf ve semazen gösterisi gibi Ramazan eğlencelerini, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anılar olarak hayatınıza katacağınız huzur dolu sohbetleri bir arada bulacaksınız. Sultanahmet'te iftar, Boğaz'da iftar, otelde iftar, teknede iftar, restoranda iftar, her yerde ama her yerde iftar seçeneklerimiz ile birbirinden özel mekanlarda, birbirinden özel iftar sofraları sizleri bekliyor...

Ramazan ayına özel konforlu konaklamalar ile aradığınız tatili bulacaksınız!

Ramazan için sahur ve iftarınızı yapacağınız, konforlu konaklamaları ile sizleri huzurlu bir geceye de kavuşturacak otel seçeneklerimizi de hazırladık. Ramazan'ın huzurunu her türlü alana taşıyacak uygun fiyatlı Ramazan kampanyalarımız ile aradığınız konaklama keyfini de bulacaksınız.

Ramazan'a özel yurt içi turlarımızla da sizi Ramazan atmosferini en iyi şekilde yaşatacağız!

Ramazan boyunca her hafta düzenlenen İnanç turlarımız sizi apayrı bir dünyanın huzurlu yolculuğuna çıkaracak. Osmanlı'nın kuruluşunun yapıldığı, tarihi camileri ve güzelliklerini keşfedeceğiniz Bursa İnanç turu ile Ramazan günlerinin en anlamlı ve güzelini yaşayacak, Dünya tarihindeki en önemli mimarlardan, Selimiye Camii'nin görkemli atmosferini ve Edirne'nin birbirinden özel tarihi miraslarını keşfedeceksiniz. Ramazan boyunca gerçekleşecek turlarımız ile hayatınızdaki unutulmaz anılar arasına girecek bir yolculuk sizi bekliyor.

Cebinizi düşünen düşük fiyatlı kampanyalarımız ile Ramazan ayının tüm güzelliklerini bulacağınız fırsatlarımızı hemen inceleyin ve planınızı yapın. Ailenizle veya sevdiklerinizle birlikte muhteşem anlar geçireceğiniz, iftar sofralarının lezzetlerine doyamayacağınız, huzurlu Ramazan aktiviteleri ile eğleneceğiniz, konforlu konaklamalar ile dinleneceğiniz, manevi dünyanızı genişletecek turları ile yeni keşifler yapacağınız yüzlerce kampanya sizi bekliyor. Geç kalmayın ve uygun fiyatlardan yararlanmak için rezervasyonlarınızı hemen yapın!

Hayırlı Ramazanlar dileriz...
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları