Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasını birbirine bağlayan benzersiz güzellikleki İstanbul Boğazı, şehrin görülmesi gereken en önemli noktalarından biri. İstanbul’un başlıca simgelerinden olan boğaz, gerek yurt içi gerekse yurt dışı ülke tanıtımlarında da önemli bir rol üstlenmiş durumda. Aynı zamanda mitolojik hikayelere dahi konu olan İstanbul Boğazı, İstanbul’a gelen gezginlerin de uğramadan geçmeyeceği yerlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. İçinde bulunduğumuz Ramazan Ayı’nda ise boğazda iftar keyfini yaşamak bambaşka bir deneyim olarak biliniyor. Boğazda yemek ile hem boğazın eşsiz manzarasını izleyebilir hem de sevdiklerinizle iftarınızı boğaza karşı ya da denizin üzerinde boğazda iftar turu ile açarak keyfinize keyif katabilirsiniz.

Boğazda iftar menüsü nerede yenir?

Ramazan’da iftar yemeğinizi restoranda boğazın eşsiz manzarasına karşı ya da teknede yiyebileceğiniz gibi, bu vaktinizi boğazda bulunan iki önemli kara parçasından Kız Kulesi ve Galatasaray Adası’nda da değerlendirebilirsiniz. Boğazda iftar mekanları arasından Kız Kulesi’ni tercih ederseniz, leziz iftar yemeği menüsüyle birlikte tarihi bir yerde hem boğazı hem de Üsküdar’ı seyredebilirsiniz. Diğer bir seçenek olan Galatasaray Adası’nda ise benzersiz kalitesiyle unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşayabilir, lezzetli iftar yemekleri ile keyif dolu anlar tecrübe edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra boğazda bulunan otellerin iftar menüleri ve restoranların iftar menüleriyle daha önce benzerini görmediğiniz yemekleri tadabilirsiniz.

Boğazda iftar fiyatları

İstanbul’un en önemli konumlarından boğazda herhangi bir restoranda yemek yemek ya da bir etkinliğe katılmak her ne kadar pahalı gibi görünse de boğazda iftar fırsatlarını takip ederek her bütçeye uygununu bulmak da mümkün. Seçeceğiniz mekanın konumu, iftar menüsünün içeriği ve etkinliği boğazda iftar fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Siz de kendi bütçenize göre boğazda iftar mekanlarını seçebilir ve keyifli bir yemeğin tadına varabilirsiniz. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları