İstanbul’u Avrupa ve Anadolu olarak ikiye bölen İstanbul boğazı, herkesin en hayran olduğu noktalardan biri. Birçok özel güne de şahitlik eden boğaz, gerek kahvaltı gerekse de akşam yemeklerinin vazgeçilmez manzaralarından biri oluyor. Yıllar boyunca pek çok uygarlığın yaşadığı boğazda yemek keyfi de muhteşem hikayesi ve büyüleyici manzarasıyla bambaşka bir güzelliğe dönüşüyor. Hem yurt içinden hem de yurt dışından birçok kişinin İstanbul’da en çok uğradığı yerlerden biri boğaz. Her mevsim farklı bir güzelliğe bürünen boğazda yiyeceğiniz bir akşam yemeği ile leziz mi leziz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Boğazda yemek fırsatlarını takip ederek isterseniz boğazda yemek mekanlarını tercih ederek eşsiz bir manzara karşısında sevdiklerinizle boğazda yemeğin keyfini çıkarabilir, isterseniz de tekne ile boğazda yemek turlarına katılabilir hem lezzetli bir yemek yiyebilir hem de boğazı baştan sona gezebilirsiniz.

Boğazda yemek için tercih edebileceğiniz mekanlar

Masmavi denize karşı enfes bir yemek için pek çok alternatifle boğazda yemek mekanı yer alıyor. En çok tercih edilenler mekanlar arasında yer alan İstanbul’un en önemli simgelerinden biri Kız Kulesi’nde tadına doyulmaz bir akşam yemeği yiyebilir, boğazın ortasında yer alan Suada’da zengin yemek menüsüyle unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bunların yanı sıra deniz kenarında yer alan birbirinden özel restoranları da tercih edebilir ve İstanbul’un en güzel görüntüleri eşliğinde huzur bulabilirsiniz. Üsküdar, Kadıköy, Sarıyer, Beykoz’da boğaz manzarası eşliğinde güzel bir yemek yiyebilir ve sevdiklerinizle iyi vakit geçirebilirsiniz.

Boğazda yemek fiyatları ne kadar?

Boğazda yemek fiyatları, hangi mekanda yemek yemeyi tercih edeceğinize ve seçeceğiniz menülere göre değişiklik gösteriyor. Özellikle akşam yemekleri için özel menüler hazırlayan mekanlar, bununla birlikte gerçekleştirecekleri etkinlikleri ve içecekleri de fiyata dahil edebiliyor. Sizin için hazırladığımız en uygun boğazda yemek fırsatlarını takip ederek kendinize ve yakınlarınıza benzersiz bir deneyim yaşatabilirsiniz. Ucuz boğazda yemek fiyatlarıyla aynı zamanda bütçenizi de koruyabilirsiniz. Damak tadınıza en uygun fırsatlar için hemen listemize göz atın. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları