Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Uyku ihtiyacı cinsiyet ve yaş grubu fark etmeksizin tüm insanların temel ihtiyaçları arasında yer alır. Rahat bir uyku uyumanın yolu ise rahat bir yataktan geçer. Söz konusu bebekler olduğunda bu durum ekstra hassasiyet kazanır. Bebeklerin doğdukları andan itibaren büyüme çağına gelene kadar güvenli ve rahat bir yerde uyumaları gerekir. Bu noktada devreye beşik modelleri girer. Çoğu zaman daha bebekler doğmadan alınan bu ürünlerin kaliteli ve konforlu olması büyük önem arz eder. Çocukların uyku sırasında büyüme gösterdiği düşünüldüğü zaman ürünlerin özelliklerinin ne kadar önemli olduğu anlaşılır. Günümüzde çok farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan yüzlerce beşik modeli bulunur. İster kendi odanızda isterseniz de çocuğunuzun odasında kullanabileceğiniz bu ürünlerin üretim sürecinde markalar oldukça hassas davranır. Modellerin üretiminde tercih edilen kaliteli ve dayanıklı materyaller sayesinde uzun süre yıpranma ya da deformasyon yaşamadan kullanma şansını sunar. Bebeklerin anne karnındaki rahatlığını doğdukları andan itibaren yaşamaları adına ürünlere farklı özellikler ilave edilir. Hem özellik hem de görünüm bakımından ebeveynleri tatmin etmeyi başarır. Bebeğiniz için kafanızda belirlediğiniz kriterlere yanıt verecek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok sayıda ürün seçeneği vardır. Böylelikle seçenekler arasında gerekli incelemeleri yaparak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ürünleri tek başına mobilya halinde satın alabileceğiniz gibi farklı parçalarla set halinde de satın alma şansınız vardır. Beşik seti çeşitleri içerisinde uyku seti, cibinlik ve yastık gibi ürünlere yer verilir. Bebeklerin rahat bir uyku uyuması ve konforlu vakit geçirmesi amacıyla özel olarak dizayn edilen ürünler, günümüz trendlerini tam anlamıyla yansıtır. Üstelik üretim aşamasında yeni nesil teknolojilere yer verilmesi ortaya son derece kullanıcı dostu ürünlerin çıkmasına katkı sağlar. Seçeneklere göz atarken ölçü kısımlarını da inceleyebilirsiniz. 

Bebeğinize Konforlu Uyku Sunacak Beşik Çeşitleri 
Bebek beşik çeşitleri mdf, ahşap ya da daha farklı materyaller kullanılarak tasarlanır. Ürünleri incelerken çocuğunuzun odasına koyacağınız diğer ürünleri de göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylelikle şık bir uyum yakalamanız daha kolay olur. Ürünlerin neredeyse tamamında sivri kısımlara denk gelme olasılığınız oldukça düşüktür. Bunun asıl nedeni ise bebeklerin vücutlarının farkında olmadan zarar görme ihtimalinin önüne geçmektir. Bazı modeller kendiliğinden kılıfı olarak tasarlanır. Bazı seçenekler ise tamamen mobilya halinde satışa sunulur. Nevresim kısmını sizin ayarlamanız beklenir. Kılıfı modellerin çoğunda kılıf kısımları çıkartılabilir şekilde tasarlanır. Bu sayede kirlenmesi ya da üzerine bir şey dökülmesi durumunda kolay bir şekilde temizleme imkanınız bulunur. Anne yanı beşik modelleri bebeğin anneyle yakın temas halinde bulunmasına imkan tanıyarak kesintisiz ve güvenli bir uyku uyumasını sağlar. Bebeğiyle uyumak isteyip, olası risklerden korkan anneler için bu modeller oldukça avantajlıdır. Tek tarafı açıkta kalacak şekilde dizayn edilen ürünleri yatağınıza sıfır mesafeyle yaklaştırma şansınız vardır. Yükseklik kısmını ise kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu sayede hem kendi yatağınızda uyuyup hem de aynı anda bebeğinizle yatabilirsiniz. Ürünlerin iskelet kısmında kullanılan malzemeler farklılık gösterebilir. Modellerin bir kenarı isteğe bağlı olarak aşağıya indirilerek ya da tamamen çıkarılarak kullanılır. Üstelik ürünlerin az yer kaplaması da kullanıcılara sunulan avantajlar arasında yer alır. Yeni doğan grubundan daha büyük yaş oranına kadar kullanım imkanı bulunan park beşik çeşitleri, çocuklara hem rahat bir uyku hem de eğlenceli bir oyun alanı sunar. İsteğe bağlı olarak ayarlanabilen yükseklik kısmı, bebeklerin kolayca çıkmasını sağlayan özel file kapılar ve yan cep detaylarıyla konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Bebeğiniz İçin Doğru Beşiği Seçmenin Püf Noktaları 
Bebeklerin uyku sırasında kendilerini güvenli ve huzurlu hissetmeleri gelişimlerini olumlu yönde etkiler. Bu nedenle ürünlerin seçim sürecinde anne ve babaların ekstra titiz davranmaları tavsiye edilir. Eğer bebeğinizin sallanarak uyumasını tercih ediyorsanız, sallanabilen modellere göz atabilirsiniz. Bebeğinizin boy ve kilosuna göre ortalama bir yaşına kadar kullanım olanağı sunan sepet beşik modelleri, şık görünümleriyle de beğeni kazanır. Ürünler, hafif olmaları sayesinde dilediğiniz yere kolayca taşımanıza imkan tanır. Üstelik ebatları itibarıyla dar alanlarda da kullanım olanağı sunar. Modeller arasında seçim yaparken ebatlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Özellikle bebeği yeni doğmuş olan anne ve babalar, bebeklerine ufak uyku alanı sunmayı daha çok tercih ederler. Dilediğiniz zaman sallayıp dilediğiniz zaman sabitleyebileceğiniz hamak beşik çeşitleri farklı renk alternatifleriyle dikkat çeker. Maviden pembeye uzanan geçiş renk skalası arasında seçim yaparken kullanacağınız alanın renklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Hamak modeller kolay bir şekilde sökülüp monte edilebildiği için tatile giderken dahi yanınızda götürebilirsiniz. Ancak bagajınızın biraz büyük olması  gerekebilir. Park modeller de kolayca söküp yanınızda götürebileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Bebekler kısa süre içerisinde hızla büyüdükleri için ilerleyen dönemlerde yeni bir yatak alma ihtiyacı duyabilir. Bütçe açısından tasarruf etmeniz adına büyüyen beşik modelleri dizayn edilir. İlk etapta küçük boyutta kullanabileceğiniz ürünleri dilediğiniz zaman büyütüp karyola haline getirmeniz mümkündür. Ürünlerin yan kısmında genel olarak 3 ya da 4 çekmeceye sahip olan komodin bulunur. Bu komodini söküp beşiği büyütebilirsiniz. Ayrıca bazı modellerin alt kısmında tek kapaklı çekmece bulunur. Bu çekmeceyi isterseniz kıyafet koymak için isterseniz de ekstra bir yatak koymak için kullanabilirsiniz. İki çocuğu olan aileler için yavru yatak özelliğine sahip olan modeller oldukça idealdir. Seçenekleri incelerken bu detayları da göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Hem Bütçe Hem de Özellik Açısından Uygun Beşik Modelleri
Ürünlerin fiyat aralıkları da şüphesiz seçim sürecinde rol sahibi olan detaylar arasında yer alır. Beşik fiyatları özellik, görünüm, üretim materyali ve ebat gibi unsurlara göre şekil alır. Modellerin güvenlik açısından sizi tatmin etmesi, bebeğiniz uyurken diğer işlerinizi rahat bir şekilde halletmenize imkan oluşturur. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzemeler fiyat skalası üzerinde doğrudan etkili olur. Ahşap ve mdf gibi farklı malzemelerden dizayn edilen modeller arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Araştırma sürecinde fiyat incelemesi yaparken bir yandan da ürünlerin üretildiği malzemelerin kalitesine göz atmanız tavsiye edilir. Bebeklere zarar verecek malzemelerin kullanılması ortaya olumsuz sonuçların çıkmasına neden olabilir. Portatif beşik modelleri kurulum, taşıma ve kullanma sırasında kişilere kolaylık sağlar. Sallanabilir özelliğe sahip olan modelleri düz zemin üzerinde kullanmanız gerekir. Zeminin düz olmaması durumunda beşikler rahatça sallanamaz. Bu durumda bebeğinizin rahatsız olmasına neden olabilir. Annelerin genel problemleri arasında yer alan uyku düzensizliği, doğru ürün seçimiyle son bulabilir. Çocuğunuzun kendini psikolojik olarak güvende hissetmesi uykusunun düzene girmesinde önemli bir yere sahiptir. Mdf malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünlerin üzerinde kullanılan boyaların zararsız olması gerekir. Aynı durum ahşap beşik modellerinde de geçerlidir. Kurşunsuz ve toksin içermeyen boyalar kullanılarak üretilen ürünler zararsız olarak nitelendirilir. Bebeğinizin zaman zaman içerisinde oyun oynama imkanı sunan ürünler arasında tekerlekli modeller de ön plana çıkar. Yaz döneminde sinek ve böcek gibi haşerelerden bebeğinizi korumak için ürününüzün etrafında cibinlik takabilirsiniz. Fırsat Bu Fırsat sayfasında sunulan bütün seçenekleri detaylı olarak inceleyip bebeğinizin konforu ve huzuru için en ideal ürünü kısa süre içerisinde bulabilirsiniz.  Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları