Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Bir dönemin müzikal parçalarına konu olan semt Şişli, yıllardır İstanbul’un popülaritesini kaybetmeyen nadide yerlerinden biri. Konumu ve ulaşım imkanlarıyla hem iş hem de sosyal hayatın canlılığını koruduğu Şişli’de iftar mekanları Ramazan Ayı boyunca en özel hizmetleriyle siz değerli misafirlerini bekliyor. Kaliteden ödün vermeyen mekanlar, usta şeflerin ellerinden çıkan en leziz tatlarla iftar yemeklerini ayrıcalıklı kılıyor.

Şişli’de nerede iftar yapılabilir? 

Son yılların en gözde alışveriş merkezi Trump Towers’ın en özel mekanlarını ve Şişli’nin en seçkin otellerinin restoranlarını kapsayan Şişli iftar yerleri, sizler için ayrıntılı olarak hazırladığımız listemizde yer alıyorlar. 5 yıldızlı bir konforda, profesyonel aşçıların size özel reçeteleri ile hazırlanan Şişli iftar menüsü alternatifleri, her damak zevkine ayrı keyif yaşatıyor. Sevdiklerinizle hoşça vakit geçireceğiniz Şişli iftar restoranları, Türk ve Dünya Mutfağı’nın Ramazan’a en çok yakışan lezzetleriyle dikkat çekiyor.

Şişli'de iftar fiyatları ne durumda?

Şişli iftar fiyatları, restoran özelliklerine ve menüdeki çeşitliliğe göre farklılıklar gösteriyor. Hepsinin kendine özgü iftar fırsatı olan Şişli iftar mekanları arasından, size en uygununu seçebileceğinizi düşünüyoruz. Çoluk çocuk, huzur içinde geçireceğiniz unutulmaz akşam yemekleri için Şişli’nin en seçkin restoranları, Ramazan Ayı süresince kapılarını iftar fırsatı ile açıyor. Semtin en vazgeçilmez mekanlarını bu size özel avantajlarla deneyimleme keyfini kaçırmayın! Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları