Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Köklü geçmişi, doğal güzellikleri, tarihi yapısı ve modern kültürüyle öne çıkan İstanbul, sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en önemli şehirlerinden biri olarak biliniyor. Birçok aktiviteyi bünyesinde barındıran önemli şehir, tüm bu özellikleriyle en çok turist çeken yerler arasında yer alıyor. Denizle çevrili olması, birden çok adaya ev sahipliği yapması ve bununla birlikte muhteşem bir boğaza sahip olması da İstanbul’u daha güzel daha çekici kılan unsurlardan. Özellikle Ramazan döneminde şehrin pek çok bölgesinden yapılan boğazda tekneyle iftar turları, hem İstanbullulara hem de başka şehirlerden gelenlere bu güzellikleri daha yakından görme ve tanıma imkanı da sunuyor. Yakalayacağınız teknede iftar fırsatları ile iftar yemeğinizi birbirinden hoş manzaralara karşı İstanbul’un mavi sularında yiyebilir, boğaz turu ile sevdiklerinizle şehrin eşsiz görüntüleri eşliğinde unutulmaz bir teknede iftar keyfi yaşayabilirsiniz.

Teknede iftar programı neleri kapsıyor?

Yaklaşık üç, üç buçuk saat süren teknede iftar turunda; boğaz gezileri, büyüleyici manzaralar ve unutamayacağınız lezzetteki akşam yemeği sizleri bekliyor. Teknede iftar menüsünün içinde ise iftariyelikler, çorbalar, ara sıcaklar, zevkinize uyacak ana yemekler, salatalar ve tatlılar bulunuyor. Et seçenekleriyle damak tadınıza göre tercih yapabileceğiniz iftar menüsüyle muhteşem bir akşam geçirebilirsiniz. Usta ellerden çıkan özel lezzetlere sahip yemek menüleri ile sofradan mutlu ayrılmamanız mümkün değil. İftar yemeğinin yanında gerçekleştirilen farklı etkinlikler arasında bulunan tasavvuf müziği ve ilahilerle ruhunuzu dinlendirebilir ya da fasıl ile Türk Sanat Müziği eşliğinde eğlenceye doyabilirsiniz.

Teknede iftar fiyatları

Geleneksel Ramazan akşamlarından birini masmavi suyun üzerinde geçirebileceğiniz teknede iftar fiyatları, organizasyonun büyüklüğü ve içeriğine göre değişiklik gösterebiliyor. Kendinize uyacak ve sizi en çok mutlu edecek pek çok teknede iftar fırsatları arasından birini seçebilir ve hem kendiniz hem de sevdikleriniz için eşsiz bir organizasyona imza atabilirsiniz. Kaçırılmaması gereken fırsatlar arasında yer alan iftar menüleri, denizin eşsiz havasıyla bütünleşen leziz yemekleri en özel şekilde sizlere sunuyor. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları