Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İstanbul’da semt denilince akla ilk gelen yer olan Beşiktaş, Ramazan’da da en güzel mekanlarının kapılarını kıymetli konuklarına seçkin iftar lezzetleri sunmak için açıyor. Boğaz’ın en güzel kıyılarını da içine alan Beşiktaş iftar mekanlarında sıcak Ramazan akşamlarını püfür püfür geçirmeye hazır olun!

İstanbul Beşiktaş’ta iftar yapılabilecek yerler

Avrupa Yakası’nın göz bebeği Beşiktaş’ta iftar mekanları, Suada’dan köklü otellere, restoranlardan tekne turlarına kadar geniş bir yelpazede seçeneklerden oluşuyor. İster Boğaz kenarında ister Boğaz’ı yukarıdan görebileceğiniz birbirinden güzel ambiyanstaki mekanların yanı sıra, tekneyle İstanbul’un yalılarını, ışıl ışıl silüetini seyre dalacağınız teknede iftar keyfini de tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizle hem Boğaz’ın kusursuz Manzarası’nın hem de Osmanlı ve Türk Mutfağı’nın iftar sofralarını şölene çevirecek lezzetlerini sunan Beşiktaş İftar Menülerinin keyfini çıkarabileceğiniz unutulmaz iftarlar için doğru adrestesiniz.

İstanbul Beşiktaş'ta iftar fiyatları

Ramazan’a özel yemekler, etkinlikler ve sizin için hazırlanan sürprizlerle Beşiktaş iftar menüsü fiyatları yüzünüzü güldürecek cinsten. İlçenin en gözde mekanlarını bulacağınız listemizi inceleyerek, size en uygun mekana karar vermeniz için titizlikle çalıştık. Konfor ve kalitenin yanı sıra geleneksel Ramazan ruhunu da yakalayabileceğiniz muhteşem iftar sofraları için Beşiktaş iftar mekanları sizleri bekliyor. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları