Çankaya Nes Güzellik'ten Manikür Pedikür Uygulamaları

Fırsat Numarası: 28736
Çankaya Nes Güzellik'ten Manikür Pedikür Uygulamaları Çankaya Nes Güzellik'ten Manikür Pedikür Uygulamaları Çankaya Nes Güzellik'ten Manikür Pedikür Uygulamaları Çankaya Nes Güzellik'ten Manikür Pedikür Uygulamaları Çankaya Nes Güzellik'ten Manikür Pedikür Uygulamaları Çankaya Nes Güzellik'ten Manikür Pedikür Uygulamaları

Seçenekler

Bayanların önceliği güzellik ve bakım uygulamaları, çok uygun fiyatlarla Çankaya Nes Güzellik'te sizlerle!

Çankaya Nes Güzellik'te el bakımı ve ayak bakımınızı hijyenik ve uzman manikür pedikür uygulamaları ile gerçekleştirin, ağda uygulaması ile istenmeyen tüylerinizden kurtulun ve bu bakım paketleri ile yenilenin!


Çankaya Nes Güzellik'in hazırladığı güzellik fırsatlarından ihtiyacınız olanı seçerek güzelliğinizi taçlandırmak için acele edin...

Sakın kaçırmayın!

Nes Güzellik Bakım Uygulamaları

Tüm Vücut Ağda Bölgeleri

Tüm Bacak
Kol Altı
Genital

Manikür & Pedikür

Özel Manikür-Pedikür koltuğumuzda sağlıklı kişisel bakımın keyfini çıkarın..

Dış dünya ile en çok temas eden uzuvlarımız; el ve ayaklarımızın düzenli bakımı hem sağlık hem estetik açıdan büyük önem taşır. Iletişim sırasında güzel, narin, bakımlı ellere sahip olmak oldukça mühimdir. Özellikle de tırnakların düzgün ve çekici görünmesi kadınlar için vazgeçilmez güzellik unsurlarından biridir. Hayatımızın yükünü taşıyan ayaklarımızın ise insan vücudunun tüm organlarını etkilediği düşünülürse, ayak bakımı kişinin sağlığı açısından ihmal edilmemelidir. Pedikürün ayaklarımıza sağladığı estetik etkinin yanında dinlendirici, ayak ve tırnaklarımızı güçlendiren yararlı bir uygulama olduğu da unutulmamalıdır. El ve Ayak bakımının, steril ve hijyenik koşullar altında gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Yapılan yanlış manikür pedikür uygulamaları gereksiz yere acı ve ağrı oluşmakta, tırnak batığına sebep olabilmekte, steril ortamlar sağlanmadığında nasır alma gibi işlemler bulaşıcı hastalık ve mikrop kapma riskini yükseltmektedir. Salonumuzda, size uygulanacak el-ayak bakımı sırasında hijyen kurallarına en üst düzeyde dikkat edilir. Sağlığınız bizim için önceliktir.

İlgili Aramalar

69.90 TL
69.90 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 186 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0312 428 11 08
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Ekim 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR