0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Aqua Fantasy Hotel

47 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Cana

Levent

Mete

Mustafa

Hüseyin

Onur

Pelin

Mustafa

Bektaş

Türkan

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#
Otel Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN

FIRSATLAR

Bu mekanın şu an aktif fırsatı bulunmamaktadır. Yakınlardaki benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
Beklentileri karşılıyor
Otel genel olarak aqua park konseptine uygun tasarlanmış, beklentilerinizi karşılar nitelikte bir tesis olarak adlandırılabilir. Odalar tatminkar, tesis genel olarak ihtiyaçları karşılıyor, yemekler orta karar, havuz ve kaydıraklar çeşitli, grup halinde giderseniz gayet eğlenceli bir tatil geçireceğinizi söyleyebilirim. 5 puan üzerinden 3 alır.
otel kısmında kalmadığım için bilmiyorum ama aqua park kısmı harika.her gittiğimde çok eğleniyorum
GÜZELDİ .. çoook güzeldi....
Okuduğum yorumlara rağmen yinede gitmek istediğim bir oteldi. 18-23 haziran tarihlerinde eşim ve oğlumla konakladım. odalar gayet temizdi ve hergün siz temizlenmesini isityorum kartını kapıya koymasanızda temizleniyordu. çarşaflar sakız gibi bembeyazdı. aquparkı gerçekten çok eğlenceliydi. tüm gün anlamadan vakit geçirebilmiştik. kahvaltılarıçok çeşitli güzeldi. yemekleri herkesin damak tadına hitap edebilecek çeşitlilikteydi. herkes diyorum çünkü bizim gittiğimiz tarihte 17 ülkeden insan vardı. her akşam ızgara çeşidi muhakak oluyordu. tatlılarıçok güzeldi. animasyonları eğlenceliydi. çok fazla ingiliz olduğu için türkçe konuşmayı unutuyorlardı ama yinede animasyonları eğlenceliydi. biz çok memnun kaldık. otel personeli güleryüzlü ve ilgiliydiler. güzel vakit geçirdik hele oğlum çok eğlendi. türk ailelerle tanıştığımız ve vakit geçirdiğimiz zaman daha mutlu olduk. gerçekten tavsiye ediyorum.
ticarethane
Otel iyi hoş ama hakikaten tam para tuzağı. internet için 5 tl oda kasası için 5 tl ekstra para istiyorlar. otelin içi dükkan kaynoyo ve piyasanın 2 katı fiyatına.

yemekler fena diil. aqua parktayken otel müşterisi olsan bile bi bardak su içemiyosun. o da paralıçünkü bişey yiyip içmek istiyosan otel kısmına geçip almak zorundasın. çalışanlar stajer olduğu için tecrübesiz bıkmış hepsi. o paraya kim çalışır ki zaten kısacası verdiğiniz para kadar bi de otel için de harcıya
caksanız buyrun gidin. gideceklere ii tatiller
GÜZEL BİİR TATİL
Öncelikle şunu belirtmek isterimki tatil yapmak için gerçekten güzel bir otel.özellikle çalışanlar daha lobiden içeri girer girmez bir güleryüz fırtınası sarıyor. çok ilgili ve alakalılar asık suratlı ve somurttan bir tane dahi personel görmedim. oda temizliği harika club odalarda kaldık dizayn ve oda tarzıçok güzel havuzlar çok iyi konumlandırılmış. aqua park güzel ve eğlenceli. bir daha evet mi bence evet. tüm çalışanlara selamlar.