0 (850) 333 0 323
info@firsatbufirsat.com

Arz Estetik ve Güzellik Salonu

Arz Estetik ve Güzellik Salonu
Arz Estetik ve Güzellik Salonu
4
Puan: 4/5 (Toplam 4 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
33 kişi takip ediyor. Tümü »

Zeynep

Sevinç

Berrin

Zuhal

Serpil

Semra

Yalı Mah. Değirmen Sok. No:4/4
Maltepe, İstanbul

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

    Mekan hakkında yorum yaz (2 Yorum)

    Puan Ver:
  • mekan hakkında
    arz estetikten fırsat satın aldım ve ılk defa gıdecegım bı yer olduğu ıcın tedırgındım ancak gittiğimde çok güler yüzlü insanlarla karşılaştım zerrin hanım çok tatlı ve anlayışlı bır bayan cok memnun kaldım tavsıye ederım rahatlıkla fırsat alabılırsınız
  • Merhaba,bu mekanı daha önce gidip görme şansım olmadı.Ama titizlikle çalışan,güveni boşa çıkarmayan bir yer olduğuna eminim.Şu ana kadar hiç kimseden şikayet babında birşey duymadım.Aksine herkes olumlu yorumlar yapıyor.

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Arz Estetik ve Güzellik Salonu Hakkında

Arz Estetik ve Güzellik Salonu tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Arz Estetik ve Güzellik Salonu'nun yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Arz Estetik ve Güzellik Salonu'yu takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Arz Estetik ve Güzellik Salonu hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.