0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Bosphorus Tekne Turları

150 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Aylin

Sinem

Nurlana

Selçuk Özlem

Ebru

Nurcan

Serkan Büşra

Oguz

Murat

FIRSATLAR

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
14 şubat ta katıldığımız tekne turundan memnun ayrıldık hoş bir gece geçirdik fakat masa düzeni biraz sıkıntılıydı birbirine çok yakındı masalar oturup kalkarken etrafındaki masada oturanları rahatsız etmek zorunda kalınıyordu onun dışında herşey güzeldi...
Özverili, Sıcak, Neşeli..
Tekne turuna katılacağımız noktayı bulmakla uğraşırken telefonum çaldı, arayan Orhan Bey'di. Kendisi yanımıza kadar gelerek bizi aldı ve tekneye geçirdi. Ona çok teşekkür ediyorum.

Teknede görev yapan, bizi güleryüzle karşılayan ve özveriyle bizi masamıza yerleştiren ismini bilmediğim hanımefendiye çok teşekkür ederim.

Teknede görev yapan garson beyefendilere verdikleri kusursuz servis hizmeti nedeniyle çok teşekkür ederim.

Yine teknede görevli, hoş vakit geçirmemiz için emek harcayan fasıl grubundaki beyefendilere, oryantal hanımefendiye çok teşekkür ederim.

Zorunda olmamasına rağmen günün bizim için özel olduğunu (eşimin doğum günü) düzenlediği rezervasyon listesinde belirten Ayhan Bey'e çok teşekkür ederim.

Son olarak bu kıymetli ekibi bir araya getiren sorumlu Zeynep Aydemir'e ve ekibindeki diğer çalışanlara bizi dün akşam çok mutlu ettikleri için çok teşekkür ederim.

Sağlıcakla, hep mutlu kalın..

 
süperdi
olumsuz yorumlar nedeni ile sıkıla sıkıla gittim ancak süpelerimin yersiz oldugunu her yapılan yoruma güvenmemek gerektigini anladım gercekten cok güzeldi herkeze tavsiye ederim....
süperdi...
merhabalar ailemle katıldığım turdan çok memnun ayrıldık herşey çok güzeldi en yakın zamanda tekrar katılmayı düşünüyorum herşey için teşekkürler.