0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Bosphorus Tekne Turları

Bosphorus Tekne Turları
Bosphorus Tekne Turları
Restoran, Gece Kulübü, Düğün, Tekne Turu, Eğlence Merkezi
4
Puan: 4/5 (Toplam 13 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
150 kişi takip ediyor.

Sinem

Nurlana

Selçuk Özlem

Ebru

Nurcan

FIRSATLAR

RESİMLER

YORUMLAR

  Mekan hakkında yorum yaz

  Puan Ver:
 • Özverili, Sıcak, Neşeli..
  Tekne turuna katılacağımız noktayı bulmakla uğraşırken telefonum çaldı, arayan Orhan Bey'di. Kendisi yanımıza kadar gelerek bizi aldı ve tekneye geçirdi. Ona çok teşekkür ediyorum.

  Teknede görev yapan, bizi güleryüzle karşılayan ve özveriyle bizi masamıza yerleştiren ismini bilmediğim hanımefendiye çok teşekkür ederim.

  Teknede görev yapan garson beyefendilere verdikleri kusursuz servis hizmeti nedeniyle çok teşekkür ederim.

  Yine teknede görevli, hoş vakit geçirmemiz için emek harcayan fasıl grubundaki beyefendilere, oryantal hanımefendiye çok teşekkür ederim.

  Zorunda olmamasına rağmen günün bizim için özel olduğunu (eşimin doğum günü) düzenlediği rezervasyon listesinde belirten Ayhan Bey'e çok teşekkür ederim.

  Son olarak bu kıymetli ekibi bir araya getiren sorumlu Zeynep Aydemir'e ve ekibindeki diğer çalışanlara bizi dün akşam çok mutlu ettikleri için çok teşekkür ederim.

  Sağlıcakla, hep mutlu kalın..

 • süperdi
  olumsuz yorumlar nedeni ile sıkıla sıkıla gittim ancak süpelerimin yersiz oldugunu her yapılan yoruma güvenmemek gerektigini anladım gercekten cok güzeldi herkeze tavsiye ederim....
 • süperdi...
  merhabalar ailemle katıldığım turdan çok memnun ayrıldık herşey çok güzeldi en yakın zamanda tekrar katılmayı düşünüyorum herşey için teşekkürler.
Bosphorus Tekne Turları fırsatları hakkında bilgi alabilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bosphorus Tekne Turları mekanını takip edin, kampanyalarından anında haberdar olun.