0 (850) 333 0 323
info@firsatbufirsat.com

Çiğli Garaj Oto Yıkama

Çiğli Garaj Oto Yıkama
Çiğli Garaj Oto Yıkama
1
Puan: 1/5 (Toplam 3 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
25 kişi takip ediyor. Tümü »

Fulya

Ibrahim

Hüseyin

Aykut

Güven

8780 / 9 Sok. Ata Sanayii Sit. No:6
Çiğli, İzmir

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

  Mekan hakkında yorum yaz (3 Yorum)

  Puan Ver:
 • Arabamı mahvettiler!!
  Arkadaşlar sakınlıkla aynı hataya sizde düşmeyin. İzmir Çiğli de bulunan bu işyerine Gold Paket yaptırdım 2 Kat pasta cila, boya koruma v.s aracı bana akşam karanlığında teslim ettiler. Arabayı ertesi gün incelediğimde her tarafı pasta fırçasından dolayı yuvarlak çizikler halindeydi, buda yetmiyormuş gibi, arabamın yakınında başka bir işlem yapmışlar her yeri boya tozu veya çakıl taşı tozu gibi noktalarla dolu. Firmayı gayet iyi niyetimle aradım ve sadece paramın geri verilmesini istedim, ters bir uslupla aracı teslim alırken söyleseydiniz v.s gibi cevaplarla arabamı mahvetmeleriyle kaldılar. Ben bir hata yaptım aynısını sizler yapmayın.
 • Normal Yıkamadan farkı yok
  Nomal iç dış yıkamada farkı yok.
  50 tl yıkama pakaeti inddirimli 15 tl deniyor. ama normal 10 tl lik iç dış yıkama ile aynı. maalesef.
  istanbulda işler gerçekten profesyonel ekipler tarafından yapılıyor ama izmir nedense bu konuda cok zayıf.
 • .
  2 aracım için aldım, 2 gün ara ile götürdüm, ilk aracı teslim aldıktan sonra yapılan işlemi beğenmediğimi belirttim, normal rutin haftalık yıkamadan hiçbir farkı yoktu, hatta daha bile kötüydü, firma sahibi çok ilgili davrandı, diğer aracıda getirin ücretsiz ne gerekiyorsa yapalım dedi, fakat diğer araç artık çeşme ye gittiği için gelemiyeceğini bari ikinci aracımı daha itinalı yapmalarını söyledim, aracı almaya gittiğimde maalesef daha kötüydü, çok itinasız yapılmıştı, jantlarda kirler açıkça duruyordu, boya koruma vb daha önce başka yerlerde de yaptırdım, hiç bununla alakası bile yoktu. her iki aracımdan da hiç memnun kalmadım, ancak firma sahibi çok iyi niyetli, benim gittiğim dönemde ailevi sağlık problemi sebebiyle orada fazla bulunamıyordu, kendisi orada olmayınca da işçiler gereken özeni hiç göstermemişler.

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Çiğli Garaj Oto Yıkama Hakkında

Çiğli Garaj Oto Yıkama tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Çiğli Garaj Oto Yıkama'nın yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Çiğli Garaj Oto Yıkama'yı takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Çiğli Garaj Oto Yıkama hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.