0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Güral Harlek Thermal Resort

Güral Harlek Thermal Resort
Güral Harlek Thermal Resort

Otel

3
Puan: 3/5 (Toplam 2 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
8 kişi takip ediyor.

Ahmet

Özkan

Sonay

Sami

RESİMLER

YORUMLAR

  Mekan hakkında yorum yaz

  Puan Ver:
 • Misafirperverlik Çok İyi
  Misafirperverlik çok iyi, güzel ağırlandık. Yemekleri çeşit ve lezzet olarak çok güzel. Odalar ve otelin genel alanlarıçok temiz. Termal bölümüçok beğendim ama sabah erken saatlerde vardiya değişimi sebebiyle aksaklıklar oluyor, çok erken saatte kullanıma hazır olmuyor. Bunun dışında herşey çok güzeldi, tavsiye ederim.
 • Beğendik
  Termal bir otel olması nedeniyle ailecek dinlenme amaçlı gitmiştik. çok beğendik gerçekten ormanın içinde sessiz doğa ile baş başa bir ortamda kurulmuş olan tesis güzeldi. kendini dinlemek isteyen doğa ile baş başa kalmak isteyen kısacası yoğun hayat telaşesinden kurtulmak için öneririm. zor beğenen bir aile olarak tesisten oldukça memnun kaldık.
 • Çok keyifli bir tatildi
  5 ay önce eşimle Termal Otel ararken Bursa'da Polly Turizm adında faaliyet gösteren bir acentaya gittik ve onların tavsiyesi, güvenirliliği ve güleryüzü ile Güral Harlek Termal'e gittik, gerçekten de bizi hiç yanıltmadılar, hem temizlliği hemde personelin ilgisi ile çok keyifli bir Termal'e dönüştü. Polly Turizm ve Güral Harlek'e çok teşekkürler.
 • Teşekkürler Güral Ailesine
  Ilimize böyle güzel bir tesisi kazandırdıkları için güral ailesine minnetlerimi sunuyorum. oteli belediye işlettiği sıralarda konaklamıştık. ramazan ayında sabah kahvaltısına indiğimizde, bize kahvaltı veremeyeceklerini söylemişlerdi.(fiyatlarda oda-kahvaltı fiyatıydı zaten) neyse görevlilere " biz budistiz" dememiz işe yaradı. işletme değişikliğinden sonra birkaç kez günübirlik giriş yaptım otele. inanılmaz değiştiğini gördüm ve çok mutlu oldum. çok güzel bir tesis. kesinlikle tavsiye ediyorum
Güral Harlek Thermal Resort fırsatları hakkında bilgi alabilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz. Güral Harlek Thermal Resort mekanını takip edin, kampanyalarından anında haberdar olun.