Hola Travel

Hola Travel
Hola Travel
3
Puan: 3/5 (Toplam 30 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
579 kişi takip ediyor. Tümü »

Burhan

Coşkun

İsmail

Adnan

Cumhuriyet Cad. Arzu Apt. No:183 K:4 Harbiye
Şişli, İstanbul

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

  Mekan hakkında yorum yaz (16 Yorum)

  Puan Ver:
 • ilkbaharda iğneada, ve dupnisa mağaralarına günübirlik geziye katıldık.Biz gayet memnun kaldık,fakat turun çoğunluğu rehberden ve geziden memnun kalmamışlardı.Şikayet etmişler,HolaTravelda o geziye katılan herkese herhangi bir günübirlik geziye ücretsiz katılacağımızı bildirdi.Bizde Sapanca,Abant,Maşukiye gezisine katıldık.yine çok memnun kaldık,herşey çok güzeldi.Hele rehberimiz Nihal Hanım herkezle tek tek ilgilendi çok iyiydi.Diğer gezideki rehberde iyiydi ama niye beğenmedilerse ne bekliyorlardı ama anlıyamadık.Daha sonra Yuvacık gezisinide aldık ama iptal oldu,gidemedik şimdi herhangi bir geziye istediğimiz zaman gidebileceğiz. Hola travel sözünde duruyor ve müşterlerini memnun etmek için uğraşıyor.Çok teşekkür ederiz.En kısa zamanda tekrar bir geziye katılacağız.
 • yunanistan kavala turunu rkadaş ve çocuklarla katıldık çok memnun kaldık,ancak tur başlangıç tarihlerinde kaymalar olabiliyor ona dikkat etmek gerekir.
 • ...
  h.sonu bozcaadaya gittik çok güzel ve eğlenceli bir tur oldu.Rehberimiz yüksel Bey'e kaptanımız zeki Bey'e tşk ederiz tekrar başka güzel bir turda buluşmak umuduyla..
 • Tüm tatilden çok memnun kaldık. Hola travel çalışanları yeterince ilgililerdi, otel iyiydi.

 • Fırsat kodumu henüz kullanmadım, ancak rezervasyon görüşmelerimiz esnasında oldukça kibar ve ilgili karşılandım... tatil sonrasında da aynı düşüncelerde olabilmek umuduyla teşekkürlerimi iletiyorum..

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Hola Travel Hakkında

Hola Travel tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Hola Travel'in yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Hola Travel'i takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Hola Travel hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.