0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Hola Travel

602 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Ramazan

Sezer

Semra

Bekir

Emine

Can

Gözde

İsmail

Goksel

Nur

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#
İşletme Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN

FIRSATLAR

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
ilkbaharda iğneada, ve dupnisa mağaralarına günübirlik geziye katıldık.Biz gayet memnun kaldık,fakat turun çoğunluğu rehberden ve geziden memnun kalmamışlardı.Şikayet etmişler,HolaTravelda o geziye katılan herkese herhangi bir günübirlik geziye ücretsiz katılacağımızı bildirdi.Bizde Sapanca,Abant,Maşukiye gezisine katıldık.yine çok memnun kaldık,herşey çok güzeldi.Hele rehberimiz Nihal Hanım herkezle tek tek ilgilendi çok iyiydi.Diğer gezideki rehberde iyiydi ama niye beğenmedilerse ne bekliyorlardı ama anlıyamadık.Daha sonra Yuvacık gezisinide aldık ama iptal oldu,gidemedik şimdi herhangi bir geziye istediğimiz zaman gidebileceğiz. Hola travel sözünde duruyor ve müşterlerini memnun etmek için uğraşıyor.Çok teşekkür ederiz.En kısa zamanda tekrar bir geziye katılacağız.
yunanistan kavala turunu rkadaş ve çocuklarla katıldık çok memnun kaldık,ancak tur başlangıç tarihlerinde kaymalar olabiliyor ona dikkat etmek gerekir.
 
...
h.sonu bozcaadaya gittik çok güzel ve eğlenceli bir tur oldu.Rehberimiz yüksel Bey'e kaptanımız zeki Bey'e tşk ederiz tekrar başka güzel bir turda buluşmak umuduyla..
Tüm tatilden çok memnun kaldık. Hola travel çalışanları yeterince ilgililerdi, otel iyiydi.
 

Fırsat kodumu henüz kullanmadım, ancak rezervasyon görüşmelerimiz esnasında oldukça kibar ve ilgili karşılandım... tatil sonrasında da aynı düşüncelerde olabilmek umuduyla teşekkürlerimi iletiyorum..