0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Hola Travel

591 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Mehmet

Oguz

Eslem

Selim

Nilgün

Ibrahim

Shadowness

Mehmet

FIRSATLAR

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
ilkbaharda iğneada, ve dupnisa mağaralarına günübirlik geziye katıldık.Biz gayet memnun kaldık,fakat turun çoğunluğu rehberden ve geziden memnun kalmamışlardı.Şikayet etmişler,HolaTravelda o geziye katılan herkese herhangi bir günübirlik geziye ücretsiz katılacağımızı bildirdi.Bizde Sapanca,Abant,Maşukiye gezisine katıldık.yine çok memnun kaldık,herşey çok güzeldi.Hele rehberimiz Nihal Hanım herkezle tek tek ilgilendi çok iyiydi.Diğer gezideki rehberde iyiydi ama niye beğenmedilerse ne bekliyorlardı ama anlıyamadık.Daha sonra Yuvacık gezisinide aldık ama iptal oldu,gidemedik şimdi herhangi bir geziye istediğimiz zaman gidebileceğiz. Hola travel sözünde duruyor ve müşterlerini memnun etmek için uğraşıyor.Çok teşekkür ederiz.En kısa zamanda tekrar bir geziye katılacağız.
yunanistan kavala turunu rkadaş ve çocuklarla katıldık çok memnun kaldık,ancak tur başlangıç tarihlerinde kaymalar olabiliyor ona dikkat etmek gerekir.
 
...
h.sonu bozcaadaya gittik çok güzel ve eğlenceli bir tur oldu.Rehberimiz yüksel Bey'e kaptanımız zeki Bey'e tşk ederiz tekrar başka güzel bir turda buluşmak umuduyla..
Tüm tatilden çok memnun kaldık. Hola travel çalışanları yeterince ilgililerdi, otel iyiydi.
 

Fırsat kodumu henüz kullanmadım, ancak rezervasyon görüşmelerimiz esnasında oldukça kibar ve ilgili karşılandım... tatil sonrasında da aynı düşüncelerde olabilmek umuduyla teşekkürlerimi iletiyorum..