0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Hola Travel

Hola Travel
Hola Travel

Seyahat Acentası

3
Puan: 3/5 (Toplam 30 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
590 kişi takip ediyor.

Eslem

Selim

Nilgün

Ibrahim

FIRSATLAR

YORUMLAR

  Mekan hakkında yorum yaz

  Puan Ver:
 • ilkbaharda iğneada, ve dupnisa mağaralarına günübirlik geziye katıldık.Biz gayet memnun kaldık,fakat turun çoğunluğu rehberden ve geziden memnun kalmamışlardı.Şikayet etmişler,HolaTravelda o geziye katılan herkese herhangi bir günübirlik geziye ücretsiz katılacağımızı bildirdi.Bizde Sapanca,Abant,Maşukiye gezisine katıldık.yine çok memnun kaldık,herşey çok güzeldi.Hele rehberimiz Nihal Hanım herkezle tek tek ilgilendi çok iyiydi.Diğer gezideki rehberde iyiydi ama niye beğenmedilerse ne bekliyorlardı ama anlıyamadık.Daha sonra Yuvacık gezisinide aldık ama iptal oldu,gidemedik şimdi herhangi bir geziye istediğimiz zaman gidebileceğiz. Hola travel sözünde duruyor ve müşterlerini memnun etmek için uğraşıyor.Çok teşekkür ederiz.En kısa zamanda tekrar bir geziye katılacağız.
 • yunanistan kavala turunu rkadaş ve çocuklarla katıldık çok memnun kaldık,ancak tur başlangıç tarihlerinde kaymalar olabiliyor ona dikkat etmek gerekir.
 • ...
  h.sonu bozcaadaya gittik çok güzel ve eğlenceli bir tur oldu.Rehberimiz yüksel Bey'e kaptanımız zeki Bey'e tşk ederiz tekrar başka güzel bir turda buluşmak umuduyla..
 • Tüm tatilden çok memnun kaldık. Hola travel çalışanları yeterince ilgililerdi, otel iyiydi.

 • Fırsat kodumu henüz kullanmadım, ancak rezervasyon görüşmelerimiz esnasında oldukça kibar ve ilgili karşılandım... tatil sonrasında da aynı düşüncelerde olabilmek umuduyla teşekkürlerimi iletiyorum..
 • hola ile ilgili görüşmelerimde ilgi ve alaka son derece iyi,tabii yolculuğua çıktığım zaman aynı alaka ve ilgiyi görmek isterim.
 • hola travel ile ayvalık bozcaada asos turuna katıldım çok güzeldi
  özellikle rehberimiz emrah beyin ilgi ve alakası çok iyiydi
 • 26 mayıstaki Mudanya gezisinde virajlı uçurumlu dar yollarda şöför çok hızlı kullanıyordu, bütün yolcular çok tedirgin oldu.Daha önce gittiğimiz Amasra gezisinde böyle bir sorun yoktu.Onun dışında her şey çok güzeldi.
 • Feride Akın Resim Öğretmeni.
  2012 Temmuz ayında Assos Bozcaada Tururna katıldım.Herşey mükemmeldi.Özellikle Rehberimiz Sefa Beyin grubun sorumluluğuna gösterdiği duyarlılık çok etkileyiciydi.
 • basarili
  basarili bir organizasyondu tesekkur ederim gidilen yerler ozenle secilmis, rehber ilgili ve basariliydi.
Hola Travel fırsatları hakkında bilgi alabilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz. Hola Travel mekanını takip edin, kampanyalarından anında haberdar olun.