Luciano Restaurant

Luciano Restaurant
Luciano Restaurant
0
Puan: 0/5 (Toplam 0 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
3 kişi takip ediyor. Tümü »

Emre

Feriştah

Aliaddin

Sakarya Cad. No:51/51A
Bornova, İzmir

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

  Mekan hakkında yorum yaz (7 Yorum)

  Puan Ver:
 • Luciano special yerken resmen çatladık. Goril gibi değil de insan gibi yiyen 2 kişi için yetiyor ve atıyor bile..(goriller bile doyabilir ama)
 • Luciano is the ultimate place in Izmir where you can eat the most delicious food in an affordable price. The service is far beyond being excellent in all the ways available in a restaurant.
 • Süper mekan. Tüm yemeklerini tadın. Hepsi ayrı ayrı şölen kıvamında. Sahibinden çalışanına herkes güleryüzlü. Uğramadan geçmeyin
 • Dekorasyon yenilenmis ama menu de yenilenince bambaska bir Luciano olmus. Enra ve Konyali Ahmet Usta ikinci plan artik ;)
 • Yeni dekorasyonuyla bu lokasyonda gelinebilecek en güzel mekan
 • İsim vermeyeyim,şefinden garsonuna,komisinden kasaya ahçıya kadar işini bilen insanlar,güler yüz,nezih mekan,ayrıca açlıktn açık büfe mezelere(keşkek harika) saldırmayın yemek yiyemessiniz :)
 • Pide gayet iyi, acik bufe aperatifleri degerlendirilebilir..

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Luciano Restaurant Hakkında

Luciano Restaurant tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Luciano Restaurant'ın yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Luciano Restaurant'ı takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Luciano Restaurant hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.