0 (850) 333 0 323
info@firsatbufirsat.com

Fasl-ı Nihavend Meyhane

Fasl-ı Nihavend Meyhane
Fasl-ı Nihavend Meyhane
5
Puan: 5/5 (Toplam 2 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
9 kişi takip ediyor. Tümü »

Nermin

Tahsin Zeynep

Murat

Hasan

Sebahattin

1485. Sok. No:22 Alsancak
Konak, İzmir

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

    Mekan hakkında yorum yaz (2 Yorum)

    Puan Ver:
  • Öncelikle görülmesi gereken nostaljik bir yer , gorsonların servisi olsun yemekler vede o muhteşem mezeler harika , fasıl nameleri eşliğinde çok güzel bir gece geçirdim. TEŞEKKÜRLER :)
  • 2. Kuponla Gişim.. Kesinlikle Değer
    Garsonların sizin için hizmetleri şımartır. Kupon alıpta indirimli gittiğinizi anlamazsınız. 1 hafta öncede rezarvasyonunuz yaparsınız günü geldiğinde sadece masanıza oturmak kalır.. Masa emrinize amadedir.Kesinlikle tavsiye ederim. Hafta içini bilmiyorum gitmedim ama cumartesi günleri fasılda vardır.. Muhtemelen kupon içeriğindeki alkol yetmeyecektir. Rakı içenler bir ufak yada şarap gidenler 75 lik devirirler.. ortam çok güzel..

Mekan Özellikleri

Ödeme Seçenekleri

Nakit

Kredi Kartı

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Fasl-ı Nihavend Meyhane Hakkında

Fasl-ı Nihavend Meyhane tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Fasl-ı Nihavend Meyhane'nin yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Fasl-ı Nihavend Meyhane'yi takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Fasl-ı Nihavend Meyhane hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.