Park Botanik Restaurant

Park Botanik Restaurant
Park Botanik Restaurant
4
Puan: 4/5 (Toplam 5 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
33 kişi takip ediyor. Tümü »

Zafer

dilek

TC Merih

Ugur

Sema

Yeni Bayındır Yolu Havuzbaşı Mevkii
Torbalı, İzmir

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

    Mekan hakkında yorum yaz (4 Yorum)

    Puan Ver:
  • Mekan son derece güzel bir yer personelde çok güler yüzlü ve ilgili çocuklarla gidilebilecek şahane bir yer işletmecisi nihal hanıma ve tüm ekibine sonsuz teşekkür ederiz 2 sefer gittik tekrar gitmeyi kesinlikle düşünüyoruz..

  • hizmet kalitesi olarak iyi sayılır ancak, menü ve çevre düzeni yeterli değil. İdare eder diyelim.
  • Doğası güzel biryer. Çalışanların ilgisi de güzel. Ayrıca mekanda sanat atölyesi, hayvanat bahçesi, oyun parkı mevcut. Ailenizle gidip kahvaltı yaptıktan sonra da vakit geçirebileğiniz biryer.
  • Mekan 10 numara isletmeciler cok sekerler,Hayvanat bahcesi yoruk cadiri serasi heykel atolyesi mini goleti yazsam daha yazarim yeterli sanirim cok harika siddetle tavsiye ediyorum pisman olmayacaksiniz...

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Park Botanik Restaurant Hakkında

Park Botanik Restaurant tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Park Botanik Restaurant'ın yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Park Botanik Restaurant'ı takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Park Botanik Restaurant hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.