Akdeniz’in En Büyük Kapalı Tema Parkı Agorix Antalya'da Oyun Kredileri

Fırsat Numarası: 53292
Akdeniz’in En Büyük Kapalı Tema Parkı Agorix Antalya'da Oyun Kredileri Akdeniz’in En Büyük Kapalı Tema Parkı Agorix Antalya'da Oyun Kredileri Akdeniz’in En Büyük Kapalı Tema Parkı Agorix Antalya'da Oyun Kredileri Akdeniz’in En Büyük Kapalı Tema Parkı Agorix Antalya'da Oyun Kredileri Akdeniz’in En Büyük Kapalı Tema Parkı Agorix Antalya'da Oyun Kredileri Akdeniz’in En Büyük Kapalı Tema Parkı Agorix Antalya'da Oyun Kredileri

Seçenekler

Eğlencenin yaşı yok!


İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarın ve eğlenmeye başlayın!

 

Agorix Temapark, her yaştan bireyin rahatlıkla eğlenebileceği ve güzel vakit geçirebileceği, Akdeniz’in en büyük kapalı tema parkıdır.

 

Aile boyu eğlence Agorix Antalya'da sizi bekliyor!

 

Siz de eğlence dolu bir günün kapılarını sizin için aralayacak Agorix Antalya oyun kredilerini uygun fiyat avantajlarıyla alın ve eğlenceye doyun!

 

İyi eğlenceler dileriz.

Agorix Antalya Agora AVM

Antalya çocuklar için aktivite yönünden her geçen gün yeni bir eğlenceli ortama daha kavuşuyor. Antalya’nın yeni gözdelerinden biri de, Agora AVM içerisinde yer alan Agorix Tema Parkı.Kapalı bir lunapark kıvamındaki Agorix Antalya‘nın bu konudaki önemli ihtiyacına da cevap veriyor. Çünkü Antalya‘nın kavurucu sıcaklarında kaçılacak serin ve nefis bir nokta olarak çocuklar ile eğlenceyi seven yetişkinlerin zaman geçireceği bir alan olarak öne çıkıyor.

 

Agorix’te Neler Var?

Agorix Antalya içerisinde bulunan aktivite alanları çeşitli isimlerle oluşturulan etkinlik ve oyun alanları ile oyuncaklardan oluşuyor. Agorix içerisinde bulunan etkinliklerde Platform doğa sporları, dayanıklılık, kararlılık, eğlence de dahil olmak üzere küçüklerin becerilerini geliştirebileceği, özgüvenlerini yükseltebileceği harika bir alan. Lunaparklarda bulunan bazı heyecan verici oyuncakların daha minyatürlerinin de yine bu ortamda oldukça iddialı durdukları diğer aktiviteler ise; Cosmic Coster, Neon Bumber Cars, Dino’s Soft Play, Fast and Furious, Hurricane, Rocket Cups, Air Balloon, Black Hole, Tick- Tock, Carnival Games, XD Theatre, Carousel, Adventure Zone, VR Zone gibi isimlerle anılıyor. Video oyunlarının bulunduğu bölümler de mevcut.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 15.00 TL
15.00 TL
15.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 15.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 282 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü 10.00 - 22.00 saatleri arası geçerlidir.
  • Kart ile giriş yapılan tüm oyun gruplarında geçerlidir.
  • Agorix Temapark, Agora AVM'nin Bodrum katında bulunmaktadır.
MEKANLAR