'Bir İdam Mahkûmunun Son Günü' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 972526
'Bir İdam Mahkûmunun Son Günü' Tiyatro Oyunu Bileti
'Bir İdam Mahkûmunun Son Günü' Tiyatro Oyunu Bileti

Seçenekler

Victor Hugo'nun kaleminden edebiyat dünyasına kazandırılan kült eser 'Bir İdam Mahkûmunun Son Günü' tiyatro sahnesinde seyirciyle buluşuyor!

İdam cezası üzerinde tüm detaylara inen, insan ve insanlık açısından ufuk açıcı bu özel oyun için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın...

Siz de bu kült eseri bir de tiyatro sahnesinde deneyimlemek için acele edin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın.

İyi seyirler.

Bir İdam Mahkûmunun Son Günü

Yazan: Victor Hugo

Uyarlayan: Muhammet Yonca

Yöneten: Fatih Önal

Yardımcı Yönetmen: İsmail Kır

Reji Asistanı: Furkan Serdar

Oyuncu : Muhammet Yonca

IŞIK-MÜZİK TASARIM: Hasan Işlak

Oyun Süresi: Tek Perde / 60 Dakika

Oyunun konusu : Asla bir katil olmak istemeyiz. Ama hayat bazen bileti tercihler ve asla istemediğimizi tercihler yapmaya iter, Sırf bu tercihler yüzünden hiç hayatınızdan olmak pahasına bir suç işlediniz mi ? Birini öldürüp idama mahkum oldunuz ? Öleceğiniz günü ve saati bilerek son zamanlarınızı küflü bir hücrede geçirdiniz mi ? Victor hugo 19. Yüzyılın başlarında henüz 27 yaşında kaleme aldığı bir idam mahkumunun son gününde tüm bunları yaşamış ve idamın kaldırılması umuduyla kağıtlara yazan karakterin hikayesini anlatmıştır .. bu hikaye bir çok ülkede idamın yasaklanmasının hikayesidir.

GERÇEK FİYAT 220.00 TL
İNDİRİM %24
KAZANCINIZ 51.00 TL
169.00 TL
İlgili Aramalar
Bergüzar Sahne'nin Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Arkadaşların emeğine sağlık teşekkür ederim kızım çok beğendi
Bergüzar sahne muhteşem bir yer ve oturduğum yere yakın olduğu için çocuklarla herzaman her hafta gidilecek bir yer. Oyuncularin performansını söylemeye gerek yok zaten çok iyiler. Bence Batıkentte böyle bir yer olması bizi çok mutlu etti. Çocuklarım canım sıkılıyor dedikçe buraya geliyoruz.
Mekân ve çevrsi gayet güzel. Park yeri müsait. Nezih bir salon.
Sahne ve oyuncular harikaydı, hiç sıkılmadan izledim ve keyif aldım, emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Çok keyifli bir oyundu, oyuncular çok başarılıydı 🌸
Küçücük, samimi,bir grup sanat aşığı güzellikleri ayakta tutmaya çalışıyor hissine kapıldım mekana girince.Sanat iyileştirir, dönüştürür bakış açısına sahip biri olarak sık sık oyun izlemeye gitmek isterim.Gidecegim de:))
Mekan oldukça samimi ve sıcak geldi bize Batikentte olması büyük kolaylık park yeri sıkıntısı yok,iceride taze demlenmiş çay ve tatlılarla bekleme sırasında yapılan sohbetler de cabasi
Birkaç defa gittim. Oyuncular iyi ve oyun sahnesi güzeldi. Tek olumsuz yanı tiyatro sahnesinin şehir merkezinden biraz uzakta olması. Ama gitmeye değer.
Merhaba, Bergüzar sahnede de Palto tiyatro oyununa gittim. Sanatçımız Muhammet Yoncanın performansı çok güzeldi. Sıkılmadan oyunun sonuna kadar seyrettim.Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ediyorum. Gülay Atalay Akgün
Güzel sıcak samimi bir ortamı var. En son Bir idam mahkumunun son günü adlı tek kişilik bir oyunu seyrettik. Tek nefeste soluksuz izlediğimiz bir oyun oldu. Muhammed Yonca’yı da ayrıca tebrik ederim. Çok güzel bir performans sergiledi. Yüreğine sağlık
169.00 TL BİLET AL
GERÇEK FİYAT 220.00 TL
İNDİRİM %24
KAZANCINIZ 51.00 TL
26 Nisan için Son 10 Bilet!
Bu işletmenin fırsatlarını 14347 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları