Kadınların Gücü! Kahkaha Dolu 'Kadın Kafası' Tiyatro Bileti

Fırsat Numarası: 54064

Başarılı oyuncu ve tiyatrocu İrfan Kangı'nın yazıp yönettiği 'Kadın Kafası' tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşmaya ve mutlu gülüşlerle dolu anlar dağıtmaya devam ediyor!

 

Melda Gür, Merve Sevi, Ebru Karanfilci, Duygu Şen gibi iyi oyuncuları sahnede buluşturan bu tiyatro oyununda; çocukluk arkadaşı olan dört kadının, bu zamana kadar hayatlarına giren erkekleri mercek altına yatırmalarıyla hikaye başlıyor. Başlayan bu hikaye boyunca kahkaha dolu anlar geçirirken, siz de kendi hayatınızdan kesitler buluyor olacaksınız...

 

Kadınların hayatımızdaki yerini, gerekliliklerini ve güçlerini onların açısından, mizahi bir dille konu eden bu oyunda eğlence dolu anlar geçirecek, kadınların da erkeklerin de birbirlerine ihtiyaç duyduklarını ama hayallerin her zaman gerçeklerle aynı düzlemde olamayabileceklerini yüzünüzde bir gülümsemeyle keşfedeceksiniz.

 

Yüzünüzde bir hoş tebessüm ve kadın kafasına erişmiş olmanın keyfi ile ayrılacağınız bu oyun için acele edin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

Kadın Kafası

Kadın ve erkek arasında yüz yıllardır bitmeyen bir savaş diye başlarlar klasik cümleye karşı 2 cinsi anlatırken. Peki bu bir savaş değil de gereklilikse. Yani kadının erkeğe, erkeğin kadına ihtiyaç duydukları bir dünyada beklentiler karşılanmadığı için ters düştülerse. Hangi toplumsal sınıf ,sosyo ekonomik ve kültürel farklılıkları temsil etseler de kadın ve erkek aynı şeylere başta farklı tepkiler verip sonunda aynı noktada buluşuyorlarsa işte Kadın Kafası da tam bu noktada izleyicinin kafasını ve zihnini güldürerek açıyor. Çocukluk arkadaşı olan Aylin, Betül, Beyza ve Sevil’in bir akşam evde kız kıza oturup sohbet etmeye ve hayatların da ki erkekleri çekiştirmeye başlamalarıyla eğlence başlıyor. İşin garip tarafı anlatılan, hayal edilen adamlarla hayallerini yıkan adamlar ne kadar da birbirine benziyor.

 

Seyirciye düşense kendi hayatlarına bakıp düşünmek, bolca kahkaha atmak ve Kadın kafasına erişmek.

 

Her Aşk Biraz Komiktir ve Arabesk Müzikali oyunlarının yazarı İrfan Kangı’nın yeni oyunu Kadın Kafasının yapımı yine Epizot Görsel Sanatlara ait. Kadınların gücünü ve hayatta ki gerekliliklerini naif ve esprili bir dille izlemek için Kadın Kafasında buluşalım.

 

Yazan ve Yöneten: İrfan Kangı
Oyuncular: Melda Gür, Merve Sevi, Ebru Karanfilci, Duygu Şen ve İrfan Kangı

GERÇEK FİYAT 79.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 30.00 TL
49.00 TL
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 79.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 30.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 786 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Mart 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.