Kordon Otel Çankaya Smyrna Spa'da Masaj Keyfi

Fırsat Numarası: 36644
Kordon Otel Çankaya Smyrna Spa'da Masaj Keyfi Kordon Otel Çankaya Smyrna Spa'da Masaj Keyfi Kordon Otel Çankaya Smyrna Spa'da Masaj Keyfi Kordon Otel Çankaya Smyrna Spa'da Masaj Keyfi Kordon Otel Çankaya Smyrna Spa'da Masaj Keyfi Kordon Otel Çankaya Smyrna Spa'da Masaj Keyfi

Seçenekler

Hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendiren, sağlık ve rahatlama sunan muhteşem masajlar Kordon Otel Çankaya Smyrna Spa'nın uzman masaj terapislerinin ellerinde sizleri bekliyor.

Islak alan kullanımının dahil olduğu masaj keyfinizi dilediğiniz masaj türü ile taçlandırabilir, bu keyfi doyasıya yaşayabilirsiniz!

Kordon Otel Çankaya Smyrna Spa ayrıcalığında masaj ve spa keyfi uygun fiyat seçeneği ile karşınızda...

Bol keyifler dileriz!

Kordon Otel Çankaya Smyrna Spa Masaj Seçenekleri

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilen özel formüle edilmiş yağlar kullanılarak uygulanan masajla hem zihniniz hem de bedeniniz rahatlayacak! İhtiyaca özel kullanılan her yağ, doğal ve tedavi edici özelliğe sahip. Aromaterapi bir çok yönden faydalı. Gergin ve stresli durumlarda huzuru koruyabilmek için destek olur. Dikkati ve hafızayı kuvvetlendirir. Ayrıca yoğun bir iş gününde veya uykusuzluk, jet-lag durumunda konsantrasyonu ve enerji seviyesini destekler.

Anti-Stres Masajı

Kasları ve özellikle sinir sistemini rahatlatan bir masajdır. Baş, boyun, sırt ve arka bacaklara yavaş ve ritmik olarak yapılmaktadır. Kullanılan özel anti-stres masaj yağı ile vücut üzerindeki gerilim kaybolur.

Relaks Masajı

Relax masaj, yavaş ve ağır bir şekilde uygulanan aynı zamanda uygulanan hareketlerin ve basınç seviyesinin hafif olduğu bir masaj tekniğidir.

Rahatlama masajının birçok faydası bulunmaktadır. Bunlar; kan dolaşımını düzenlemek, gerilmiş ve sertleşmiş olan kasların gevşemesini sağlamak, sindirimi düzenlemek, lenf sistemini aktif hale getirerek vücutta birikmiş olan toksin maddelerin atılımını çabuklaştırmak ve bu sayede hücrelerin yenilenmesini sağlamak, bağışıklık sistemini güçlendirmek, içsel tedavi süresinde takviye tedavi sağlamak, baş ağrısı, uykusuzluk, stres gibi problemleri gidermek gibi olumlu etkilerdir. Aynı zamanda relax masajı ile sorunlu olan bölge üzerinde yapılan uygulama büyük ölçüde rahatlama hissi oluşturmaktadır. Mimikler üzerinde de yumuşatıcı etkiye sahip bir tekniktir.

Deep Tissue Stress Masajı

Yüzyılımızın hastalığı olarak değerlendirilen stres tüm rahatsızlıklarda hızlandırıcı etken olarak gösterilmektedir. Zamanını bilgisayar başında geçiren kişiler, yoğun tempoda ve stres altında çalışanlar bunaldıklarında farkında olmadan kendilerini kasarlar. Bu durum aşırı yorgunluk ve halsizlik hali yaratır.İşte Enerji kazanmak ve kaslardaki yorgunluğu atmak için özel teknikler ile dokuya derinlemesine uygulanan bu masaj  özellikle sert masajı tercih edenler için önerilmektedir. Adele ağrıları ve strese karşı etkili olan bu  masaj aynı zamanda  Aromatik yağlar vasıtasıyla rahatlama hissi yaratırken masaj sırasında uygulanan teknikler bedene ve ruha zindelik kazandırıyor.

Ayuverda Masajı

Ayurveda masajı ılık bitkisel yağlarla yapılır. Ayurveda masajının amacı, bozulmuş olan iç dengeyi düzenlemektir. Masaj; hem rahatlatıcıdır hem de zihin, beden ve ruh arasındaki iletişimi ve dengeyi yeniden sağlamak için yapılır.

Antik zamanlarda ayurvedik masaj, sadece kral ve kraliçelere yapılırdı. Ayrıca savaş öncesi, direnme gücünün artırılması için uygulanırdı. Ayurveda masajında susam yağı, hardal yağı ve zeytinyağı gibi pek çok yağ, aromalandırılarak kullanılır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 139.00 TL
İNDİRİM %36
KAZANCINIZ 50.00 TL
89.00 TL

Smyrna Spa Merkezi'nin Yorumları

 
Temiz ve nezih bir ortam. Güleryüzlü personellere sahip...
 
Oldukça memnun kaldım..
temiz ve nezih bir yer..
hijyene oldukça dikkat ediyorlar..
ortam ferah..
masöz Berna hanım işinde oldukça iyi...
çok memnun kaldım..
en yakın zamanda yine gideceğim..
89.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 139.00 TL
İNDİRİM %36
KAZANCINIZ 50.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 115 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Ekim 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü geçerlidir.
  • Bilgi ve rezervasyon için  0532  525  49  61  nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.
  • Smyrna Spa'nın web sayfasını ziyaret için buraya tıklayın.
MEKANLAR