Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten 10 Seanslık Lenf Drenaj Uygulamaları İle Çatlak Onarım Paketi

Fırsat Numarası: 31740
Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten 10 Seanslık Lenf Drenaj Uygulamaları İle Çatlak Onarım Paketi Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten 10 Seanslık Lenf Drenaj Uygulamaları İle Çatlak Onarım Paketi Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten 10 Seanslık Lenf Drenaj Uygulamaları İle Çatlak Onarım Paketi Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten 10 Seanslık Lenf Drenaj Uygulamaları İle Çatlak Onarım Paketi Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten 10 Seanslık Lenf Drenaj Uygulamaları İle Çatlak Onarım Paketi Özlem Yıldırım VIP Güzellik'ten 10 Seanslık Lenf Drenaj Uygulamaları İle Çatlak Onarım Paketi

Seçenekler

Zayıflamak için çaba gösteriyor fakat bir türlü sonuca ulaşamıyor musunuz? Bir de bunu deneyin!

10 seans lenf drenaj uygulamasını sizlere sunan Özlem Yıldırım VIP Güzellik zayıflama, incelme, sıkılaşma hatta selülit problemini ortadan kaldırmayı garanti ediyor...

Uygun fiyata lenf drenaj uygulaması ile zayıflama fırsatından yararlanmak için hemen randevu alın.

Sakın kaçırmayın!

Maltepe Özlem Yıldırım VIP Güzellik Lenf Drenaj Uygulaması

Lenfatik drenaj masajı Lenfatik drenaj masajı elle veya lenf drenaj makinası ile uygulanıyor. Elle yapılan masaj, derinin önce hafif harekete geçirilmesini sağlıyor. Yapılan hareketler damarlardaki lenfatik akışı itiyor. Belirli noktalara parmaklarla bastırıldığında, kullanılmış lenfler atılarak yenileri oluşuyor, bu da o bölgedeki kan dolaşımının, hiç bir güç kullanılmadan hızlanmasını sağlıyor. Lenfdrenaj makinası ise, vücutta lenfatik sistem adı verilen, hücreleri besleyen beyaz sıvı dolaşımı hızlandırıyor.


Bu aletin ayrıca kas sistemi üzerinde de olumlu etkisi var. Makinanın yaptırdığı tüm hareketler damarlardaki lenfatik akışı itiyor ve lenfatik sistemin düz kaslara ait kısmına etki yapıyor. İnsan organizmasını içi su dolu bir küvete benzetirsek, geliş filtrasyonunu atar damar sistemi, boşalma ve emilip dağılmayı da toplar damar sistemi teşkil eder. Lenfdrenaj, kanda dolaşan serbest yağ asitlerin, kolayca yakabilecek hale getirilmesini sağlıyor.

İlgili Aramalar

120.00 TL

Özlem Yıldırım VIP'ın Yorumları

Tesekkurler
Gıttıgınızde guler yüzle karşılayan tecrübeli,hijyenik ve sorularınıza aydınlatıcı cvp bulacağınız mukemmel bir ekip ..uygulanan Lenf Drenaj ve Led maske uygulamasından çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ediyorum, ayrıca tekrar Dermaviva sahibi Özlem hanıma ve çalışan arkadaslara tekrardan teşekkür ederim ..
 
Teşekkür
Kore bakımı için ilk defa gittim ve çok memnun kaldım Öncelikle Özlem hanım olmak üzere tüm çalışanların ilgi ve alakalarına çok teşekkürler. Bundan sonraki bakım adresim burası
 
Dermaviva Maltepe de Lenf Drenaj uygulaması aldım.
Kesinlikle harika her yıl spor ve diyet dışında mutlaka yaptırıyorum. Lenf damarları cildimizin her santimini kapsayan bir ağ örgüsüdür ve bütün organları çok büyük titizlilikle çevreler. Lenf damarları çok küçük, hassas ve kalın hücrelerdir. Nekadar organik beslenirseniz beslenin kapiller sistemde damardan çıkan sıvıların ve lenf yollarında birikip tıkanmaya yol açan proteinlerin tekrar dolaşıma katılması için spor belli bir yaştan sonra yetersiz kalıyor, uygulama bir nevi masaj gibi.
normal masajdan çok farklı. çok az, varla yok arası bir basınçla yapılıyor. Şimdi Lenf Drenaj masajından ziyadesi ile dün girdiğim seansta çok hoşnut olduğum durumu paylaşmak isterim salon sahibi hanım çok bilgili kendisi başka bir müşterinin tüm sorularını öyle güzel cevapladı ki ne sıkıldı ne başından savdı maalesef ki böyle insanlardan pek kalmadı. Ben çok memnun kaldım açıkcası..
Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim ve sürekli gidebileceğim hizmet kalitesi, personeli, temizliği ve uygun fiyatlarıyla mükemmel bir yer. Sahibi Özlem Hanim da son derece ilgili sicak titiz ve işin ehli. Çok çok memnun kaldım .
Tavsiye ediyorum
çalışanlarının sizi güleryüzle karşıladığı, temiz rahat bir ortam. Özlem hanım ilgili ve her konuda yardımcı oluyor
Düşünmeden gidin❤️
Tertemiz bir ortam herkes inanılmaz sıcak ve güleryüzlü. Müthiş enerji içinde seanslar meditasyon gibi geçiyor.
...
Öncelikle ortam harika çalışanlar çok sıcak özlem hanım ise samimi ve inanilmaz mütevazi bir bayan dermapen uygulamasi yaptrdim ve 3 seansta harika sonuç aldık paranın değilde memnuniyetin ön planda olduğu nadir isletmelerden bir tanesi diyebilirim kesinlikle tavsiye ediyorum. Allah bol kazanç hayırlı müşteri nasip eylesin her daim.
Kesinlikle Tavsiye Ediyorum
3 Seans Dermapen uygulaması satın aldım, ilk seanstan sonra cildimde ciddi iyileşme oldu. Bu kadar kısa sürede sonuç alacağımı beklemiyodum ancak Özlem Hanım çok profesyonel ve çok doğru analizler yaptı cildimle ilgili. 3 seansım bitti şimdi daha sonrası için de bir plan yaptık çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ediyorum. Çalışanların güler yüzü, Özlem Hanım'ın ilgisi alakası herşey mükemmeldi.
Tek kelimeyle muhteşem bir salon çalışanların güler yüzü, ilgi ve alakası yanı sıra işlerine bu kadar hakim olmaları da ayrı bir güzellik kesinlikle herkese tavsiye ediyorum

Burdan başta Özlem hnm olmak üzere tüm çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim ...
Çok beğendim
İyi ki gitmişim diyebileceğim tek yer. Çalışanları ve işletmecisi işlerini inanılmaz severek yapıyor ve mekan çok temiz.
120.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 395 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0538 912 71 17
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Temmuz 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Pazar günleri kapalıdır.
MEKANLAR