Çankaya Nes Güzellik'ten Bakışlarınıza Derinlik Katacak ve Gözlerinizin Güzelliğini Ortaya Çıkaracak İpek Kirpik Uygulaması

Fırsat Numarası: 24166
Çankaya Nes Güzellik'ten Bakışlarınıza Derinlik Katacak ve Gözlerinizin Güzelliğini Ortaya Çıkaracak İpek Kirpik Uygulaması Çankaya Nes Güzellik'ten Bakışlarınıza Derinlik Katacak ve Gözlerinizin Güzelliğini Ortaya Çıkaracak İpek Kirpik Uygulaması Çankaya Nes Güzellik'ten Bakışlarınıza Derinlik Katacak ve Gözlerinizin Güzelliğini Ortaya Çıkaracak İpek Kirpik Uygulaması Çankaya Nes Güzellik'ten Bakışlarınıza Derinlik Katacak ve Gözlerinizin Güzelliğini Ortaya Çıkaracak İpek Kirpik Uygulaması Çankaya Nes Güzellik'ten Bakışlarınıza Derinlik Katacak ve Gözlerinizin Güzelliğini Ortaya Çıkaracak İpek Kirpik Uygulaması Çankaya Nes Güzellik'ten Bakışlarınıza Derinlik Katacak ve Gözlerinizin Güzelliğini Ortaya Çıkaracak İpek Kirpik Uygulaması

Seçenekler

Nes Güzellik, kıvrık, uzun kirpiklere sahip olmak ve etkileyici bakışlarla büyüleyici gözükmek isteyenler için ipek kirpik fırsatı hazırladı.

Çankaya'da yer alan Nes Güzellik, kısa, seyrek ve güçsüz kirpikleri tarihe karıştırıyor.

İpek kirpik uygulaması, gözlerinizin güzelliğini belirginleştirecek, bakışlarınıza derinlik katacak.

Nes Güzellik'in uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilen ipek kirpik uygulaması sonrasında, aynadaki yansımanıza hayran kalacaksınız.

İpek Kirpik

Her bir kirpiğinize tek tek takılarak uygulanan ipek kirpik ekleme sistemi sayesinde isterseniz aylarca isterseniz 1 yıldan da fazla süre dolgun kirpiklere, çarpıcı gözlere sahip olabilirsiniz. İpek kirpik ekleme uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıraran bir yöntemdir.

İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır. Kişinin göz yapısına göre ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Yaklaşık 1-1.5 saat süren uygulamanın sonucunda anlamlı bakışlar ortaya çıkar.

Nes Güzellik

Günümüz teknolojisi, alanlarında uzman, güleryüzlü ekibimizle ve yeni salonumuzda siz değerli müşterilerimizi misafir etmekten mutluluk duyarız. Müşteri memnuniyetinin ve iş kalitemizin bizlere vermiş olduğu güçle sizleri hijyenik, konforlu, ferah salonumuza davet ediyoruz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %26
KAZANCINIZ 50.1 TL
149.90 TL
149.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %26
KAZANCINIZ 50.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 186 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0312 428 11 08
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Ekim 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR