Şafak Karahan Akademi ve Güzellik Merkezi'nden Fit ve Sıkı Bir Görüntüye Ulaşmak İsteyenler İçin Soğuk Lipoliz Uygulaması

Fırsat Numarası: 386289
Şafak Karahan Akademi ve Güzellik Merkezi'nden Fit ve Sıkı Bir Görüntüye Ulaşmak İsteyenler İçin Soğuk Lipoliz Uygulaması Şafak Karahan Akademi ve Güzellik Merkezi'nden Fit ve Sıkı Bir Görüntüye Ulaşmak İsteyenler İçin Soğuk Lipoliz Uygulaması Şafak Karahan Akademi ve Güzellik Merkezi'nden Fit ve Sıkı Bir Görüntüye Ulaşmak İsteyenler İçin Soğuk Lipoliz Uygulaması Şafak Karahan Akademi ve Güzellik Merkezi'nden Fit ve Sıkı Bir Görüntüye Ulaşmak İsteyenler İçin Soğuk Lipoliz Uygulaması Şafak Karahan Akademi ve Güzellik Merkezi'nden Fit ve Sıkı Bir Görüntüye Ulaşmak İsteyenler İçin Soğuk Lipoliz Uygulaması Şafak Karahan Akademi ve Güzellik Merkezi'nden Fit ve Sıkı Bir Görüntüye Ulaşmak İsteyenler İçin Soğuk Lipoliz Uygulaması

Seçenekler

Şafak Karahan Akademi ve Güzellik Merkezi, fit, sıkı ve yağlardan tamamen arınmış bir vücut için sizleri Ataşehir'e bekliyor.

Kadınların korkulu rüyası fazla kilolar ve bölgesel yağlanma, soğuk lipoliz uygulamarı sayesinde tarih oluyor.

Sıkılaşmak, fazlalıklarınızdan kurtulmak ve kendinize olan güveninizi geri kazanmak için hemen soğuk lipoliz uygulamasından yararlanın!

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 1000.00 TL
İNDİRİM %80
KAZANCINIZ 800.00 TL
200.00 TL
200.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 1000.00 TL
İNDİRİM %80
KAZANCINIZ 800.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 160 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0545 591 11 52
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (386289) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 21 Şubat 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR