Geçmiş Hastalıklar Dahil Nippon Sigorta Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Fırsat Numarası: 61967
Geçmiş Hastalıklar Dahil Nippon Sigorta Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçmiş Hastalıklar Dahil Nippon Sigorta Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçmiş Hastalıklar Dahil Nippon Sigorta Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçmiş Hastalıklar Dahil Nippon Sigorta Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçmiş Hastalıklar Dahil Nippon Sigorta Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçmiş Hastalıklar Dahil Nippon Sigorta Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Seçenekler

Sağlığınızı önemsiyoruz!

Nippon Sigorta 'Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası' paketi ile yatarak limitsiz, ayakta ise 8 defa faydalanabileceğiniz sağlık paketinizi hemen alın!

Kendinizi ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altında tutmak eminiz ki paha biçilemez!

Sağlıcakla kalın!

Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türk Nippon Sağlığınız Bizde tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-80 yaş aralığında olan ve geçmişten gelen hastalıklarını güvence altına almak isteyen kişilerin sağlık masraflarını güvence altına alır.

 

Türkiye’de geçmiş hastalıkları kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

 

0-17 yaş arası tüm çocuklar ebeveynleri olmadan %20 ek prim ile tek başına sigortalanabilmektedir. Ebeveynleri ile birlikte sigortalanmaları halinde standart primler geçerli olacaktır.

Teşhis konulmuş tedavi gerektiren önemli bir rahatsızlık ve/veya kronik hastalığı olan kişiler ile 70 Yaş üzerindeki kişiler için aileden bir kişinin daha sigorta yaptırılması şartı bulunmaktadır.


Teşhis konulmuş tedavi gerektiren önemli bir rahatsızlık ve/veya kronik hastalığı olan kişiler ile 70 Yaş üzerindeki kişilerin tek başına sigortalanması halinde %100 sürprim uygulanacaktır.

İlgili Aramalar

3912.00 TL

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği'nin Yorumları

 
henüz kullanmadım ama sorunsuz poliçe ulaştı tarafıma.
 
Çok teşekkür ederim ilgi alaka muhteşem ötesi iyiki varsınız
3912.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 186 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Nisan 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Yatarak limitsiz + ayakta 8 defa kullanabilirsiniz.
 • Bu Fırsatın satın alınması , satın alma fiyatından ve belirtilen şartlar ile hizmeti sunan NART Brokerlik aracılığı ile fırsatta konu edilen sigorta poliçesini sunan sigorta şirketinden belirtilen fiyatta bir sigorta poliçesi düzenlenmesi hakkının satın alınmasıdır. Sigorta poliçesi , Kupon kodunun Hizmeti sunan NART Sigortaya belirtilen şartlarda bildirilmesinden sonra düzenlenecektir.

 • Ürünü satın aldıktan sonra mail olarak ozanyildirim@nart.com adresine İsim Soyisim TC Kimlik Numarası ve Fırsat Kodu mail olarak gönderilmelidir. Mail gönderildikten 48 saat sonra ürün aktif hale gelecektir. Detaylar için 0850 724 63 10 – 0530 699 05 80 numaralı hat aranarak ayrıntılı bilgi alınabilir.

   
MEKANLAR