Bu Fırsat Kaçtı :(

Sibel Albayrak Biorezonans Zayıflama'yı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Sibel Albayrak Biorezonans Zayıflama Seansları

Fırsat Numarası: 1101670

Biorezonans

Alman biorezonans teknolojisi, insan vücudundaki hastalıklara yol açan sağlıksız frekansların tespit edilip, vücudun ihtiyaç duyduğu faydalı frekansların geri verilmesi prensibine dayanmaktadır.

Biorezonans ile yapılan testlerde rahatsızlıkların gerçek (ve bazen de gizli) nedenleri açığa çıkarılabilmekte, düzenli yapılan biorezonans uygulamalarıyla vücuda destekleyici frekansların iletilmesi sağlanabilmektedir.

Günümüzde vücut sağlığımızı olumsuz etkileyen pek çok unsur etrafımızı sarmış durumda. Her gün daha fazla teknolojik aksesuarlar bizi çevreliyor, iletişim ve ulaşım teknolojileri hızla gelişiyor, temas halinde olduğumuz kimyasal maddelerin miktarı artıyor ve günden güne daha fazla hazır gıdalar tüketiyoruz.

Fakat eğer bu yüklerin etkisi uzun bir süre boyunca devam ederse ve yükler çok ağırsa, vücudumuzun kendi kendini iyileştirme kapasitesi ilk önce azalır, sonra kaybolur ve sonunda da yok olur. Bu andan itibaren artık vücudumuzun rahatsızlıklarla baş etme gücü kalmamış olduğu için, rahatsızlıkların ortadan kaldırılması için dışarıdan bir destek alınmasına ihtiyaç duyulur. Biorezonans teknolojisi, vücuda bu desteği vermek için doğal ve etkili bir yöntemdir.

749.00 TL
İlgili Aramalar
749.00 TL
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1101670) vermeyi unutmayınız.
  • Görseller temsilidir. Uygulamanın sonucu kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir.
  • Fırsat içeriğindeki zayıflama paketinin sonucu kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 8 Ocak 2024
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Aldığınız hizmet için ilgili işletmeyi 24 saat içinde arayarak fırsat süresi dahilinde rezarvasyonunuzu yaptırmalısınız. Aksi halde işletmenin uyguladığı fiyat revize edildiğinde tarafınıza fark yansıtılabilir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları