Sıra Dışı Bir Deneyim Yaşayacağınız Ters Ev Türkiye'ye Giriş

Fırsat Numarası: 31707
Sıra Dışı Bir Deneyim Yaşayacağınız Ters Ev Türkiye'ye Giriş Sıra Dışı Bir Deneyim Yaşayacağınız Ters Ev Türkiye'ye Giriş Sıra Dışı Bir Deneyim Yaşayacağınız Ters Ev Türkiye'ye Giriş Sıra Dışı Bir Deneyim Yaşayacağınız Ters Ev Türkiye'ye Giriş Sıra Dışı Bir Deneyim Yaşayacağınız Ters Ev Türkiye'ye Giriş Sıra Dışı Bir Deneyim Yaşayacağınız Ters Ev Türkiye'ye Giriş

Seçenekler

Tüm dünyanın kalbini fetheden Ters Ev Aksiyon Fotoğraf Parkı nihayet Antalya’ya da geldi!

Günlük hayatta kullanılan eşyaları ziyaretçileri tavandan sarkarak karşılaması ile birlikte tüm yüzeyler eğimli olarak tasarlandı. İç mekanda abartıdan kaçınarak sıradan dekorasyon ve Avrupa tarzında nesneler kullanıldı. TERS EV’in her bir odası canlı renklerde tasarlandı.

İyi eğlenceler!

Ters Ev Türkiye

11 Eylül 2015 tarihinde tatil bölgesi Kundu Turim yolunda interaktif eğlence sergisi açılarak, her şeyin ters yüz olmuş yanılsamasını veren ortamda vestibüler sistemlerini denetlemek isteyen herkes oraya akın etti. Günlük hayatta kullanılan eşyaları ziyaretçileri tavandan sarkarak karşılaması ile birlikte tüm yüzeyler eğimli olarak tasarlandı. Bu şartlarda kendini yerinde hissetmek oldukça güç tabiki de. İç mekanda abartıdan kaçınarak sıradan dekorasyon ve Avrupa tarzında nesneler kullanıldı. TERS EV’in her bir odası canlı renklerde tasarlandı.Tavandan aşağıya düşmeye hazır mısınız?

Sıra dışı evin her odasında her şeyi detaylı bir şekilde inceleyebilmek için pencereler ve yeterli düzeyde aydınlatma da unutulmadı. TERS EV sadece iç mekanı değil, dışında bulunan objelerle de ziyaretçilerin dikkatini çekiyor. Evin çatısı yerine uygulanan temel ve evin yanında havada ters asılı duran Jet Ski gelen misafirleri oldukça şaşırtıyor. Adeta Bu evde başınız dönecek!

İlgili Aramalar

15.00 TL

Ters Ev Atraksiyon Parkı'nın Yorumları

 
fakat oncesinden instagram sayfasi ya da hestegine bir goz atin, orda cekeceginiz fotograflar icin cok yardimci olur size
 
cok iyi. gitmeyen gitsin. guzel bir hatira olur. tesekkurler ters ev antalya
15.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 375 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (31707) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Kasım 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • 0 - 5 Yaş çocuk ücretsizdir.
MEKANLAR