0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Türken Dijital'den Seçtiğiniz Fotoğraflardan Oluşan 24 - 48 - 64 Sayfalık Sert Kapaklı Foto Kitap

Fırsat Numarası: 38855
Türken Dijital, seçtiğiniz fotograflardan unutulmayacak, anılarınızı her zaman taze tutacak bir kampanya sunuyor...

Yapmanız gereken sadece fotoğraflarınızı seçmek ve Türken Dijital'e göndermek. Anılarınız artık sert kapaklı foto kitapta saklı kalacak.

Uygun fiyatlı bu kampanyayı sakın kaçırmayın...

Fotoğraflar Kitaplara Dönüşüyor 

Fotoğraflarınızı klasik fotoğraf baskısı olarak bastırıp ayakkabı kutularında saklamak yerine 1 adet, sert kapaklı, ciltli çok şık bir kitap albüm olarak saklamak istemez misiniz? Türken Dijital'in Sanduz Stüdyo Programı ile hazırlayacağınız Kitap Albümler ile fotoğraflarınız kalıcı ve şık kitaplara dönüşüyor. Sanduz Kitap Albümler içerisinde 64 Sayfa A4 Boyutlarında Premium Kitap Albüm en çok tercih edilen albüm çeşidimizdir.

Kitap Albümünüze 200 Adet Fotoğraf Yerleştirebilirsiniz

A4 boyutunda, dikey olan Premium Kitap Albüm 24, 48 veya 64 sayfa olmak üzere üç farklı sayfa seçeneği ile sizlere sunulmaktadır ve Sert Kapak olarak ciltlenmektedir. Bir sayfaya kaç adet fotoğraf yerleştirmek istediğinize bağlı olarak yaklaşık 200 adet fotoğrafı 64 sayfa bir kitap albüme yerleştirebilirsiniz. Üstelik ücretsiz Sanduz Studio yazılımı ile kendi kitabınızı kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Kitabımı Nasıl Hazırlarım?

1) Kitabınızı hazırlamak için öncelikle Sanduz Studio yazılımını kendi bilgisayarınıza yükleyin. (Yazılımı Yüklemek için ''tıklayın'') 2) Sanduz Studio yazılımını kurduktan sonra, yazılımı açın. Sanduz Studio içerisinde yer alan Kitap Albümler bölümünden beğendiğiniz albümü seçin ve Sipariş Et butonuna basın. Bu aşamada yazılım sizden bilgisayarınızda yer alan dijital fotoğraflarınızın hangi klasörde yer aldığını soracaktır. İlgili klasörü de seçin ve fotoğraflarınızı kitap içerisine yerleştirin. Bu sayede 200 adet fotoğraf içeren bir kitap en fazla 10 dakika içerisinde baskıya hazır hale gelecektir. Bundan sonra size kalan, Sanduz ile hazırlanan kitabınızda kendi düzenlemelerinizi yapmak olacaktır. Her bir fotoğrafa değişik efektler verebilir, yazılar ekleyerek duygularınızı kitabınıza aktarabilirsiniz. Bu kadar basit, artık kitabınız hazır.

Kitap Albümüm Hazır, Şimdi Ne Yapacağım?

Web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümüne girin, Sanduz Studio programımız ile hazırladığınız çalışmaya ait pbf uzantılı dosyayı ve bu çalışmaya ait fotoğrafları içeren klasörü tek bir klasör altında toplayın ve Dosya Gönder bölümünden bize gönderin.

GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 41.00 TL
59.00 TL
59.00 TL
GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 41.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 13 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 6 Mart 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Ürünü adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, hediye edebilir ve kullanabilirsiniz.
  • Tüm Türkiye'ye kargo yapılır. Kargo ücreti alıcıya ait olup ortalama 11 TL'dir. Birden fazla kod için tek paket olarak gönderim sağlanabilmektedir.
  • Kargo ücreti, mesafe ve paketin ebatlarına göre değişkenlik gösterebilir.
  • Kargo ile gönderilen ürünler için teslimat süresi ortalama 10 iş günüdür. 
  • Sipariş işlemlerinizi tamamlamak için fırsatı satın aldıktan sonra linke tıklayarak Sanduz Studio yazılımını bilgisayarınıza indirmeniz ve fotoğraflarınızı yüklemeniz ve kodunuzu, adınızı, adresinizi, telefon numaranızı musteri.hizmetleri@turkendijital.com adresine yollamanız gerekmektedir.