Her yıl yaz dönemi hariç tüm sezon boyunca sergilenen tiyatro oyunlarını izlemek birçoğumuzun en sevdiği aktivitelerden biri oluyor. Ülkede kültür - sanatın çoğu zaman değer görmediğini düşünsek de tiyatro salonlarına uğradığımızda işin pek de öyle olmadığınız görebiliyoruz. Sezon boyunca kapalı gişe oynayan tiyatro oyunları yüzlerce, binlerce seyirciye düzenli bir periyotta sergileniyor. İçinde klasiklerin de bulunduğu, modern, gerçekçi vb. çeşitli tiyatro oyunları tüm sezon boyunca büyük ilgi görüyor. Başarılı oyuncuların ya da genç yeteneklerin sahnelediği oyunlar ayırt edilmeksizin tiyatroseverler tarafından izleniyor. Sanatın gücünün iki kırmızı perdenin ardında ve beyinlerimizde dalgalandığını hissettiğimiz o nadir yer belki de tiyatro sahneleri oluyor. 

Peki tiyatro oyunları arasında seyirci en çok ne mi izlemeyi seviyor? Hem güldüren hem hüzünlendiren hem düşündüren oyunları tabi ki! Yani tanımlayacak ve bir kategoriden bahsedecek olursak seyirci tarafından en büyük ilgiyi dram tiyatro oyunları görüyor. Millet olarak acılardan edinilen tecrübelere inandığımızı söyleyebiliriz ki aksini iddia etmek de zordur. Deneme yanılma yöntemi en kesin tecrübelere ulaşmamızı sağlar. Tiyatro sahnelerinde de bu öğrenme halimizi canlı canlı gördüğümüz de belki de bizdeki etkisi karşılık buluyor diyebiliriz. Her yıl dram tiyatro oyunları listesine yeni oyunlar ekleniyor ve her yıl aynı ilgi ile izlenmeye ve seyir keyfi yaşanmaya devam ediyor. Dram türünde sezonun en iyi tiyatro oyunları her sene seyircinin gösterdiği ilgiye göre yeniden belirleniyor. 

Peki seyirci en çok hangi bölgelerdeki tiyatro oyunlarına ilgi gösteriyor? Şehirde yaşayan seyirci İstanbul dram tiyatro oyunlarını incelediğinde eğer Anadolu Yakasında bir yerde bu seyir keyfini yaşamak istiyor ise en çok alternatifi Kadıköy dram tiyatro oyunlarında buluyor. Eğer Avrupa Yakasında tiyatro izlemek istiyorsa da Beyoğlu dram tiyatro oyunları en geniş yelpazede seçeneği izleyiciye sunuyor. Yalnız İstanbul da değil tüm büyük şehirlerde sergilenen tiyatro oyunları seyirciden rağbet görüyor.

Biz de bu noktada seyircinin kültürlenmesini, sanatla haşır neşir olmasını tam olarak destekliyoruz. Bu nedenle bir çok tiyatro ve organizasyon firması ile anlaşmalar sağlıyoruz. Böylece üyelerimizin tiyatro keyfini ikiye katlıyoruz! Nasıl mı? Tabi ki size özel indirimli tiyatro biletleri ile! Kapat
devamı...
3 Taksit
1 Alana 1 Bedava
Son 20 Bilet
'Sevdalı Bulut' Tiyatro Bileti
3 Taksit
1 Alana 1 Bedava
Son 19 Bilet
'Bir Delinin Hatıra Defteri' Tiyatro Bileti
3 Taksit
'Rezonans Kanunu' Tiyatro Bileti
Tatil Fırsatları