Ailelerinizle, sevdiklerinizle, dostlarınızla yaptığınız kaçamaklardan biri olan ve uzun yıllardan beri süregelen bir kültür meyhane kültürü. Şöyle insanı can damarından yakalayan yer yer hüzünlendiren, yer yer eğlendiren şarkıların eşlik ettiği unutulmaz meyhane sofraları hemen hemen hepimizin hayatında deneyimlediği güzel anılar olarak bir köşede durur. Hayatımız çok monotonlaştığında bir meyhane yapalım da keyfimiz yerine gelsin deriz. Çünkü o ortamda yenilen yemeğin, içilen içkinin tadı daima damağımızda kalır. En hoş sohbetler meyhane masalarında edilir. Kimi derdini döker ve çal kemancı der, kimi ise hayatında yolunda giden bir şeyleri kutlar, kadehini kaldırır. Meyhane kültürü samimi bir kültürdür. Gözyaşları ve kahkahalarla doludur. 

Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, iş kutlamaları, vedalar hep meyhane sofralarında buluşturur bizleri. Anason kokan bu masalarda hüznü veya mutluluğu paylaşıyor olsak da, geri dönüp o atmosferi hatırladığımızda yüzümüzde daima bir tebessüm oluşur. Bu yadsınamaz bir gerçektir.

Bant şarkıları, canlı müzik, fasıl eğlencesi, envai çeşit enfes mezeler, zeytinyağlılar, ara sıcaklar, leziz ana yemekler, yemek sonrası meyve/tatlı ikramları ve tabi ki alkol bu mekanların vazgeçilmezleri. Sohbetin yanında geceyi güzelleştiren bu detayların tadı ve çeşitliliği de bir yerde çok önemli.

Meyhanenin keyifli anlarından bahsettikten sonra, şehirde çoğalan meyhane seçeneklerinden bahsetmemek olmaz. İstanbul'da yaşayanlar için hafta içi veya hafta sonu canınız ne zaman isterse uğrayabileceğiniz çeşitli meyhaneler hemen hemen her bölgede mevcut. Kimi salaş kimi şık olan bu meyhanelerden kendinizi en rahat hissedeceğiniz mekana gidip bolca eğlenmeniz için yanınızdayız. Sizler için en kaliteli hizmet sunan meyhaneler ile anlaşmalar yapıyoruz ve bu meyhane keyfini daha uygun fiyatlara sürmenizi sağlıyoruz. Kalabalık masalarda bu eğlencenin sonu malum biraz pahalı oluyor. Bu noktada eğlenceniz dur durak bilmesin diye cebinize dost olmak bize düşüyor. Lüks otellerin meyhane hizmetlerinden, salaş mekanlara değin bir çok işletme bizler aracılığı izle sizlere özel indirimli meyhane menülerini sunuyor.

Sizlere bu avantajları sağlayıp, hoş dost sohbetlerinizde katkımız olmasından mutluluk duyuyor, iyi eğlenceler diliyoruz! Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları