0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Boyugüzel Termal Hotel, Bursa

Boyugüzel Termal Hotel, Bursa
Boyugüzel Termal Hotel, Bursa
Otel
5
Puan: 5/5 (Toplam 5 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
7 kişi takip ediyor.

Pınar

Vildan

Ramazan

Ayla

Mustafa

RESİMLER

YORUMLAR

  Mekan hakkında yorum yaz

  Puan Ver:
 • Gayet Memnun Kaldım
  Otelden gayet memnun kaldım. Hizmeti yeterli düzeyde. Personel ilgili ve güleryüzlü. Otel ve odalar temiz, bakımlı. Kahvaltısı ve yemekleri güzel. Fiyatları uygun, herşey güzeldi sadece konum olarak arada biryerde oteli bulmakta biraz zorlandım.
 • Memnun Ayrıldım
  Oldukça memnun ayrıldım, herhangi bir problem yaşamadım. Hizmet kalitesi yüksek, personel ilgili. Yemekler lezzetli ve çeşitli. Temizlik ve bakım yeterli. Hizmete göre fiyatlarıçok uygun buldum tekrar gitmek isterim.
 • Problem Yaşamadık
  Hiç problem yaşamadık, gayet memnun ayrıldık. Personeli güleryüzlü, ilgili. Hizmeti yeterli. Kaldığımız oda temiz ve konforluydu. Fiyatları acentadan aldığımız için uygundu.
 • Çok Memnun Kaldım
  Çok memnun kaldım, herşey çok güzeldi 4x4lük bir tatil geçirdim. Personeli çok iyi, ilgili, güleryüzlü. Kahvaltısı, akşam yemeği çok güzeldi. Hamam kısmını beğendim. Fiyatlarıda biraz uygun olsa ilk fırsaat tekrar gidicem.
 • Ailece kalınacak mükemmel bir otel
  Bursa'ya iş için gittiğimizde kaldık. Otelde Termal Hamamlar var. Ailece giriyosunuz ve siz çıkmak isteyene kadarda kimse çık demiyor size. Ayrıca otel fiyatına dahil. İçinde kocaman küvetide mevcut.

  Oda kahvaltı olarak çalışıyor ve kahvaltıda oldukça iyi, odalar çok temiz. Personel ise güler yüzlü ve çok kibarlar. Herkese teşekkürler.
Boyugüzel Termal Hotel fırsatları hakkında bilgi alabilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz. Boyugüzel Termal Hotel mekanını takip edin, kampanyalarından anında haberdar olun.