0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Boyugüzel Termal Hotel

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
Gayet Memnun Kaldım
Otelden gayet memnun kaldım. Hizmeti yeterli düzeyde. Personel ilgili ve güleryüzlü. Otel ve odalar temiz, bakımlı. Kahvaltısı ve yemekleri güzel. Fiyatları uygun, herşey güzeldi sadece konum olarak arada biryerde oteli bulmakta biraz zorlandım.
Memnun Ayrıldım
Oldukça memnun ayrıldım, herhangi bir problem yaşamadım. Hizmet kalitesi yüksek, personel ilgili. Yemekler lezzetli ve çeşitli. Temizlik ve bakım yeterli. Hizmete göre fiyatlarıçok uygun buldum tekrar gitmek isterim.
Problem Yaşamadık
Hiç problem yaşamadık, gayet memnun ayrıldık. Personeli güleryüzlü, ilgili. Hizmeti yeterli. Kaldığımız oda temiz ve konforluydu. Fiyatları acentadan aldığımız için uygundu.
Çok Memnun Kaldım
Çok memnun kaldım, herşey çok güzeldi 4x4lük bir tatil geçirdim. Personeli çok iyi, ilgili, güleryüzlü. Kahvaltısı, akşam yemeği çok güzeldi. Hamam kısmını beğendim. Fiyatlarıda biraz uygun olsa ilk fırsaat tekrar gidicem.
Ailece kalınacak mükemmel bir otel
Bursa'ya iş için gittiğimizde kaldık. Otelde Termal Hamamlar var. Ailece giriyosunuz ve siz çıkmak isteyene kadarda kimse çık demiyor size. Ayrıca otel fiyatına dahil. İçinde kocaman küvetide mevcut.

Oda kahvaltı olarak çalışıyor ve kahvaltıda oldukça iyi, odalar çok temiz. Personel ise güler yüzlü ve çok kibarlar. Herkese teşekkürler.