Bu Fırsat Kaçtı :(

Sonbahar & Kış Doğa, Terapi ve Kültür Turu! Alibaba Tour'dan 1 Gece 2 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı Sapanca, Maşukiye, Kartepe, Abant, Mudurnu Turu 79.90 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 14497

1. Gün (Cumartesi) Kartepe

06:00 İncirli Ömür Plaza Önü
06:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
07:15 Kartal Köprüsü Altı
07:45 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa ve kayak turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında 1,5-2 saat sürecek yolculuğumuzun ilk durağı Kartepe. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe'ye varıyor ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak (kış mevsiminde) günün tadını çıkarabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte Maşukiye'ye hareket ve öğlen yemeği için serbest zaman. Maşukiye gezimiz ve şelalede fotoğraf molasının ardından Sapanca gölüne hareket ediyor ve göl kenarında serbest zaman veriyoruz (isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir, deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir). Sapanca gezimiz sonrası otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

2. Gün (Pazar) / Abant Gölü - Mudurnu - Beyazıt Camii ve Hamımı - Armutçular Konağı

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket. Bolu Dağının eteklerinde bulunan Abant Gölüne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu'ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı'nı dışardan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu'daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından, İstanbul'a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Otobüs içi ikramlar
Belirtilen otellerde iki-üç kişilik odalar da 1 gece yarım pansiyon konaklama (sabah ve akşam yemeği)
Konaklama Konsopa, Pelemir veya dengi otelde konaklama.
Ali Baba Turizm 27 yıllık bilgi, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi 
Yurtiçi Seyahat sağlık sigortası
Tur katılım sayısı 27 kişiye kadar 28 kişilik küçük lüks otobüs ile; 28 kişi ve üzeri katılımlarda 46 kişilik lüks otobüs ile ulaşım

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Müze, ören yeri ve diğer giriş ücretleri
Pazar günü öğlen yemeği,otelde extra harcamalar
Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar
Rehberlik, acente hizmet bedeli, ara transfer ücretleri için otobüste kişi başı 60 TL toplanacaktır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır
2015 yılı sömestr dönemine denk gelen hareket tarihlerinde 89.90 TL'lik fırsat alımlarına ilave olarak acenteye kişi başı 10 TL fark ödenmelidir (bu dönem için 79.90 TL'lik kodlar ile rezervasyon kabul edilmeyecektir)

Tek Kişi ve Çocuk Ücretleri:

Belirtilen ücretler iki - üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 35 TL fark ödemelidir.
0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde 75 TL'dir.
07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 55 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.
Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Rezervasyon Detayları

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize tur kayıt formunuz gönderilecektir. Tur kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0212 241 60 94 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
Tarafınıza gönderilen tur kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Ali Baba Tour sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon İptali, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yurt içi turlarda hareket tarihinden 7 gün öncesinden yurt dışı turlar da ise 10 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

Konaklamalı turlarda hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente rehberi gerek duyulan hallerde tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.

 

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 190.00 TL
İNDİRİM %58
KAZANCINIZ 110.1 TL
79.90 TL
79.90 TL
GERÇEK FİYAT 190.00 TL
İNDİRİM %58
KAZANCINIZ 110.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 588 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (14497) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 28 Mart 2015
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
MEKANLAR