0 (850) 333 03 23

Bu Fırsat Kaçtı :(

Asmalı Sahne'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Asmalı Kitap Kulübü Asmalı Sahne 'Julia Cameron - Sanatçının Yolu' Kitap Okuma Buluşması

Fırsat Numarası: 40156

Asmalı Kitap Kulübü okuma tutkusu olan herkesi bir araya getiriyor ve okumaya, hayal kurmaya, betimlemeye, öğrenmeye, öğrenirken özgürleşmeye davet ediyor!

 

16 Şubat saat 15:00'de ilk buluşmanın ardından her ay bir kere, başka bir kitabı okuyarak enine boyuna konuşmak üzere bir araya gelecek...

 

Aynı zamanda ulaşılabilen yazarlarında etkinliğe katılacağı kitap okuma buluşması için uygun fiyatlı biletlerinizi tükenmeden alın!

Kitap seven herkesin fikir ve duygularını paylaşmak ve başka bakış açılarını algılamak için bir araya geldiği kulübümüze kitap tutkunlarını bekliyoruz.
 

İyi okumalar dileriz...

Kitap Okuma Buluşması

"İçinizde bilmediğiniz bir sanatçı vardır... Eğer biliyorsanız, evrenin başlangıcından beri biliyorsanız hemen evet deyin."
Mevlana Celaleddin Rumi 

"Her çocuk bir sanatçıdır. Sorun, büyüdükten sonra da sanatçı olarak kalabilmektir."
Pablo Picasso

Sanatın süreç olduğunu anımsayın. Süreç eğlenceli olmalıdır. "Tek varış vardır, o da yolculuğun kendisidir" sözü bizim için "Yaratıcı çalışmamız aslında zaman içinde kendini göstermekte olan yaratıcılığımızın kendisidir" şeklinde algılanmalıdır. 
Eğer yazarak, resim yaparak, şarkı söyleyerek, oyunculuk yaparak, yöneterek daha mutlu oluyorsanız Allah aşkına bunu yapın.
Yaratan bizi yaratıcı yaptı. Yaratıcılığımız Tanrı'dan gelen bir hediyedir. Onu kullanarak biz de Tanrı'ya hediyemizi göndeririz. 
Yaratıcılığın merkezinde gizem vardır. Ve aynı zamanda şaşırtıcı şeyler. Yaratıcı olmak istiyorum dediğimiz zaman sıklıkla, üretken olabilmeyi istiyorum demeye çalışıyoruz. Yaratıcı olmak zaten üretici olmak demektir ama yaratıcı süreç ile işbirliği yaparak, onu zorlayarak değil.
Fikir oluşturmak ekmek pişirmeye benzer. Bir fikrin kabarmaya ihtiyacı vardır. Eğer başta onu aşırı kurcalarsanız, sürekli kontrol ederseniz kabarmaz. Pişmekte olan bir ekmek veya bir kek, fırının karanlığında ve güvenli ortamında uzun süre kalmak durumundadır. Fırını zamanından önce açın, ekmek çöker veya kekin ortasında, tüm buhar kaçıp gittiği için bir delik oluşur. Yaratıcılığın saygın bir suskunluğa ihtiyacı vardır.
En iyi fikirlerin bu şekilde çıktığı bir gerçektir. Bırakın onlar karanlık ve gizem içinde gelişsinler. Bilincimizin çatısında oluşsunlar. Sayfaya damlacık halinde düşsünler. Bu yavaş ve görünürde gelişigüzel damlamaya güvendiğimizde bir gün aniden "İşte, demek bu imiş!" diye şaşırabiliriz.
Yaptığımız tüm sanat çıraklıktır. Sanatın büyüğü, yaşamdır.  

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 35.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 17.5 TL
17.50 TL
17.50 TL
GERÇEK FİYAT 35.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 17.5 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 567 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 16 Şubat 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Sınıf kapasitesi 45 kişiliktir.
MEKANLAR