0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Bu Fırsat Kaçtı :(

Ataşehir Pekin Güzellik'ten Komple Ağda ve El-Ayak Parafin Bakım Uygulamaları

Fırsat Numarası: 24559
Ataşehir'de bulunan Pekin Güzellik'in kaliteli ortamında profesyonel şekilde uygulanacak olan Tanaçan marka komple sir ağda uygulaması ve el & ayak parafin bakım sizleri bekliyor.

Pürüzsüz bir ten, bakımlı ve yumuşacık el ve ayaklara kavuşacağınız komple ağda ve parafin bakım uygulamalarına en uygun fiyatlarla sahip olmak için bu fırsatı hemen satın alın ve rezervasyonunuzu yaptırın!

Güzelleşmenin zamanı olmaz...

Sakın kaçırmayın!

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 110.00 TL
İNDİRİM %56
KAZANCINIZ 61.00 TL
49.00 TL

Pekin Güzellik'in Yorumları

 
cilt bakımı yaptırdım..gayet guzel memnun edıcı bır hızmet aldım..tavsıye ederım
 
Ben 16 yaşından beri cildime yatırım yapıyorum. Yüzlerce cilt bakımı yaptırdım. Hiçbiri Pekin Güzellikte yaptırdığım özel cilt bakımının yerini tutamaz. Yüzüme dokunan herkes, kadifeden daha yumuşak aman allahım sırrı ne diye soruyor. Benim tek adresim bundan sonra Pekin Güzellik
 
Öncelikle Özlem Hanım çok tatlı bir bayan çok cana yakın müşterisi gibi değilde sanki bir yakınıyım gibi davranması ve öyle hassasiyet göstermesi beni çok mutlu etti. Ben dudak kontürü için gittim ve çok memnun kaldım eli çok hafif ve canınız yanmaması için elinden geleni yapıyor. Acele etmeden sakin sakin yapması gerektiğinde ara vermesi , ve malzemeden kaçmadan bol bol kullanıyor ve işlemden sonra bile sürekli arayıp durumu kontrol ediyor sürekli ilgileniyor. Hiç düşünmeden gidin bence :) Teşekkürler Özlem Hanım :)
 
Kirpiklerim harika oldu.Çok tesekkürler Pekin Güzellik :)
 
Kalıcı Makyaj & Dudak Kontürü
Sitede tesadüf gördüğüm ve kampanyasından faydalandığım Pekin Güzellik'e teşekkür ederim. Özlem Hanım'ın ilgisi ve özeni son derece mükemmeldi. Dudak kontürü yaptırdım ve eli o kadar hafif ki başka yerlerde olan kanama bile olmadı. Kesinlikle tavsiye ederim. Gerek yönlendirmesi gerekse davranışı işletmeciden ziyada bir dost gibi. Tüm sorularınıza içtenlikle cevap veriyor ve sizi dinliyor. Özlem Hanım gayet başarılı ve işini yapan biri.
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 110.00 TL
İNDİRİM %56
KAZANCINIZ 61.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 62 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Haziran 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR