0 (850) 333 03 23

Bağdat Caddesi Ayşe Erkaya Beauty Center'dan Prop Başlıklarla El Değmeden Profesyonel Cilt Bakımı (SINIRLI SAYIDA)

Fırsat Numarası: 37176
Bağdat Caddesi Ayşe Erkaya Beauty Center'dan Prop Başlıklarla El Değmeden Profesyonel Cilt Bakımı (SINIRLI SAYIDA) Bağdat Caddesi Ayşe Erkaya Beauty Center'dan Prop Başlıklarla El Değmeden Profesyonel Cilt Bakımı (SINIRLI SAYIDA) Bağdat Caddesi Ayşe Erkaya Beauty Center'dan Prop Başlıklarla El Değmeden Profesyonel Cilt Bakımı (SINIRLI SAYIDA) Bağdat Caddesi Ayşe Erkaya Beauty Center'dan Prop Başlıklarla El Değmeden Profesyonel Cilt Bakımı (SINIRLI SAYIDA) Bağdat Caddesi Ayşe Erkaya Beauty Center'dan Prop Başlıklarla El Değmeden Profesyonel Cilt Bakımı (SINIRLI SAYIDA) Bağdat Caddesi Ayşe Erkaya Beauty Center'dan Prop Başlıklarla El Değmeden Profesyonel Cilt Bakımı (SINIRLI SAYIDA)

Seçenekler

Prop başlık çeşitleri, mantar başlıklı prop, kaşık başlıklı prop, çubuk başlıklı prop olarak cildin hassasiyetine uygun anti bakteriyel bir biçimde ihtiyacınız olan cilt bakımını uygulamayı sağlar.

Ayşe Erkaya Beauty Center'da cildinize bakım yapılırken en hassas olduğu anlarda el değmeden steril bir biçimde profesyonel ellerden uygulanacak!

Bağdat Caddesi'nde hizmet veren Ayşe Erkaya Beauty Center'ın alanında uzman kadrosu ile gönül rahatlığı ile cilt bakımınızı yaptırmak için hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin...

Prop başlıklar ile el değmeden uygulanacak cilt bakımı hizmeti ile kendinizi ödüllendirin!

Sakın kaçırmayın...

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %77
KAZANCINIZ 231.00 TL
69.00 TL

Ayşe Erkaya Beauty Center'in Yorumları

Herşey mükemmel ☺️
Öncelikle Ayşe hn samimiyeti ve o güzel enerjisi için teşekkür ederim. Kendisinin birebir cilt bakımını yapması işini ne kadar severek yaptığının bir göstergesi. Hijyene önem vermesi, cildi temizlerken tek kullanımlık ürünler kullanması çok önemli bir detay. Ayşe hn ellerinde cildiniz emin ellerde
Ayşe hanımın ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Asla pişman olmAzsınız cildinizi sizden daha çok düşünüyor ve küçük tüyo vermeyi de ihmal etmiyor
Titiz ve sıcak kanlı. Yorumları okuyup gittim. Müşteri memnuniyeti güden bir müessese.
Gayet özenli
Ayşe Hanım çok ilgili, ciltteki en ince detaylarla ilgileniyor ve gerçek manada cildi temizliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Hem sıcak hem profesyonel
Ayşe hanım hiç kimseye bırakmıyor sizi. Tüm işlemler onun elinden bilgilendirerek yapıldı. Titiz, özenli, samimi ve uzun yıllardır sevgisini arttırarak yaptığı işine aşık bir bayan. İşlem sonrası yüzümden nefes almaya başladım:) ilgi ve alakası için tekrar çok teşekkür ederim......
69.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %77
KAZANCINIZ 231.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 211 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0532 155 48 67 - 0216 411 25 20
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (37176) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Ekim 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR