Bu Fırsat Kaçtı :(

Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal Anjea Güzellik ve Bakım Merkezi'nde Son Derece Kapsamlı Bakımlarla Cildine Yenilik Katacağın Güzellik Paketleri

Fırsat Numarası: 28293

Cildinizin hakettiği ışıltıya kavuşması için hazır mısınız?

Anjea Güzellik'te uzman ellerde cildinizin ihtiyaçları giderilecek ve aynadaki yansımanız sizi çok mutlu edecek!

15 Yıllık güvenilen ve sevilen Anjea Güzellik ile gençleşmenin formülü bu fırsatta!


Kadın olmak bakımlı olmayı gerektirir...

Öyleyse sakın kaçırmayın!

Cilt Bakımı İçeriği

Ön temizlik
Peeling
Buhar
Siyah noktaların temizlenmesi
Gözenek sıkılaştırıcı tonik
Maske
Oksijen Terapi

Yüz Boyun Germe (Lifting)

Görüntümüzün temelinde yüz kemikleri vardır;kemiklerin üzerindeki deri ve kasların yaptığı son rötuşlar sayesinde birbirimizi gördüğümüzde tanırız.Düşüncelerimizi ve duygularımızı büyük ölçüde dışarı yansıtan yüz ifadelerimizi yüz kaslarımız oluşturur.Yüz ifademiz birçok şey anlatır.Kırışıklıklarımıza tecrübe ya da yılların izleri,üzgün görünümümüze çoğu zaman yorgunluktandır deriz. Yaşlanma, sık sık kilo alıp verme, aşırı mimik hareketleri, UV ışınları, aşırı yağlanma gibi nedenlerden dolayı yüzde oluşan sarkma gevşeme ve kırışıklıkları önleyen,düşük kaş dahil mevcut deformasyonları onaran bir yöntemdir. Yüz liftingi için merkezimizde son teknoloji ürünü bir cihaz kullanmaktayız ve bu cihaz yardımı ile ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas gruplarının egzersiz etkisi ile çalıştırılarak yüze yaşlı ve yorgun ifade veren tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanır. Problemin derecesine göre haftada 3 kez olmak üzere toplam 10-15 seans uygulanan yüz liftingi 30 yaşından itibaren uygulanabilir. Bu yöntem herhangi bir cerrahi müdahale olmadığı için, deri altına herhangi bir madde enjekte edilmediği ve kimyasal hiçbir işlem yapılmadığı için kesinlikle hiç bir risk taşımaz. Bu program gerektiğinde özel serum ve ampuller kullanılarak belirli aralıklarla cilt bakımları ile de desteklenebilir. Böylece hiçbir risk almadan son derece sağlıklı ve diri bir görünüme sahip  olabilirsiniz.Kesinlikle hiçbir ağrı ya da acı hissedilmez. Sadece yoğun bir şekilde gerilme ve karıncalanma hissedilir.

Yüz, Boyun Germe (Radyofrekans)

Bir tip dermatolojik uygulamadır.Derin cilt altı dokularını canlandırmak ve sıkılaştırmak için derin ısı yaratmak amacıyla RF dalgaları kullanılmaktadır.Yüz derisinin sıkılaşması, vücut hatlarının belirmesi ve sağlığı için faydalıdır.Radyofrekans uygulaması sonucunda; Bakımı edilen bölgelere besin hareketinde artış - Büyüme Faktörü içeren kremlerin ciltte emilmelerinin hızlanması - Lenfatik damarların genişlemesi ve toksinlerin daha çok temizlenmesi (yaşlanma karşıtı etki) - Derin cilt altı ısısını artırarak kolajeni ve elastik dokuları uyarmak.

Radyofrekans Hangi Amaçla Kullanılıyor?
Yaşlanan ciltte, kolajen liflerindeki kayıplar ve fibroblast aktivitesinin yavaşlaması nedeniyle ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Cildin elastik fiberleri kolajen ve elastin, bir cilt hücresi olan fibroblast tarafından üretilir. Radyofrekans bakımlarının kolajen lifler üzerinde oluşturduğu ısıtım yeterli seviyeye ulaştığında bu lifler üzerinde hemen salınım başlamasına neden olur. Salınımlar sonrasında kolajen lifler birbirine dolanır ve yumrular oluşturur.Bu da cildin anında toparlanmasına neden olur. (Kısa dönemli sonuçlar) Takip eden seanslar sonrasında fibroblast hücrelerin kalitesindeki artış tüm uygulama bölgesinde kalıcı, gözle görünür sonuçlar elde edilmesini sağlar. (Uzun dönemli sonuçlar)

Radyofrekansın Etkileri

Radyofrekans uygulaması ilk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlar. Hedeflenen sonuca ne kadar seansta ulaşılabileceği uygulanan bölgedeki problemin boyutuyla doğru orantılıdır. İlk seanstan itibaren anında görünür sonuçlar, uzun süreli kalıcı sonuçlar, tüm cilt tiplerinde ve renklerinde etkin, klinik kanıtlanmış sonuçlar…

Altın Maske

Antik Mısır’daki kadınların özellikle de Cleopatra’nın saf altından cildine özel bir maske yaptığı ve güzelliklerini ölene dek bu şekilde korudukları hep söylenegeldi. Maskenin içeriğinde Horninenss yaşlanma karşıtı, C vitamini ,meyan kökü, Flavonoidler, yulaf Peptid ,Scutellaria özü, Hyaluronik Asit bulunur. Bu maske yüze uygulanır ve bir süre beklenir.

Altın Maskenin Faydaları

Yüzdeki nem dengesini düzenler.
Cildin parlak ve genç görünmesini sağlar.
Kırışıklıkların giderilmesine ve kırışıklıkların oluşmasını engelemede yararlıdır.
Cilt lekelerine iyi gelir.
Siyah noktaların yok olmasını sağlar.
Cildi pamuksu ve beyaz yapar.

Oksijen Terapi Ne Sağlıyor?

Cilt Alt Katmanlarına Ulaşan Oksijen Metabolizmayı Hızlandırarak Vücutta Biriken Toksinlerin Atılmasını Sağlar. Bunun Sonucu Toksin Birikimine Bağlı Oluşan Akne (Sivilce), Siyah Nokta Oluşumu Gibi Sorunları Ortadan Kaldırır. Bir Başka Deyişle Cildin Yağ Salgılamasını Dengeler.
Dokuların Canlanmasına Yardımcı Olur,
Cildin Destek Dokusunu Oluşturan Kolajen Ve Elastin Seviyesini Arttırır,
A,C,E Vitaminleri Antioksidan Etkisi Gösterir,
Cildin Nem Ihtiyacını Karşılar,
Göz Altı Torbalarının Giderilmesine Yardımcı Olur,
Güneş Ve Sivilcelerden Dolayı Oluşan Lekelerin Açılmasını Sağlar,
Kırışıklıklarda Gözle Görülür Bir Azalma Olmasını Sağlar,
Cilt Canlı,Berrak,Pürüzsüz Bir Görünüm Alır,
Ciltte Sarkma Ve Deformasyonların Azalmasını Sağlayarak Daha Gergin Bir Hal Almasını Sağlar,
Vücut Bakımlarında Özellikle Oksijenin Yağ Yakıcı Özelliğinden Dolayı Selülit Bakımlarında Da Son Derece Iyi Neticeler Alınmasına Yardımcı Olur,
Cilt Bakımlarında Olduğu Gibi Vücut Bakımlarında Da Deforme Olmuş Ve Sarkmış Dokunun Sıkılaştırılmasında Da Güvenle Kullanılmaktadır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %83
KAZANCINIZ 410.1 TL
89.90 TL

Anjea Güzellik ve Bakım'ın Yorumları

 
Değerli, bilgili ve deneyimli bir estetisyen. Yaptığı işin hakkını vererek, müşteriyi memnun ediyor.
 
Çok ilgili ve nezaket sahibi, profesyonel bir ekip...Tavsiye ederim...
 
Gerçekten; çok deneyimli, bilgili ve üst düzey teknolojide bir hizmet aldım. Yapılan işlemden memnun kaldığımda, daha sonrada devam etmek istiyorum. Bu arada, müşteriye gösterilen sıcak ve samimi ilişkiye de; değinmeden, geçemeyeceğim. Dr. Puren
 
Müthiş sıcak ve samimi bir karşılamanın ardından, deneyimli olduğu kadar; bilgili bir uzmandan açıklayıcı şekilde hizmet almanın keyfini yaşadım.
Herkese sorgusuz önereceğim gibi, kendim de bundan sonra devam edeceğim. Dr. P İnceoglu
 
Gayet ilgili, güleryüzlü Özlem hanım. Cilt bakımından gayet memnun kaldım, sonrasında da tercih edeceğim bir yer. Teşekkürler.
 
Çok güzeldi, yüzüm yumuşacık ve tertemiz oldu. Özlem hanım büyük bir sabırla uğraştı yüzümle. İlk seferde sonuçtan memnun kaldım :)
 
Çok profesyoneller,hizmet kalitesi çok iyi,Özellikle müşteriye olan yaklaşımları çok samimi ve sıcak.
Teşekkürler.
 
Çok memnun kaldım
 
İlgi, alaka, samimiyet hepsi bu mekanda mevcut. Yaptıkları işte özenliler ve tesadüfen bulduğum için çok mutluyum.
Genelde güzellik merkezlerinde ya ukala bir ekip ya da yaptıkları işte yetersiz insanlarla karşılaştım şimdiye kadar. Gittiğimde doktor hanımda vardı randevüm olmamasına rağmen bana zaman ayırdı sorularımı cevapladı.
Ben cilt temizliği yaptırdım ve memnun kaldım başka uygulamalarını denemeye karar verdim tekrar mutlaka gideceğim.
 
Cok temiz, hijyenik, ilgili bir hizmet aldim. Uygulamadan cok memnun kaldim. Gonul rahatligi ile tavsiye ediyorum
89.90 TL
GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %83
KAZANCINIZ 410.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1667 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Şubat 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • İşletme Pazar HARİÇ 10.00-19.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  • Randevu iptal ve değişiklikleri 1 gün önceden bildirilmelidir.
MEKANLAR