0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Bu Fırsat Kaçtı :(

Beylikdüzü Story Life Club'u takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Beylikdüzü Story Life Club'tan Yorgunluğunuzu Götürecek Bir Kampanya İle Masaj Yaptırabilir ya da Hamam, Sauna, Buhar Odasını Kullanabilirsiniz. Hepsi Bir Arada Olsun mu Diyorsunuz? Seçmek Tamamen Size Ait Bu Dinlendirici Kampanya 49.90 TL'den Başlıyor!

Fırsat Numarası: 522172

Story Life Club Hakkında:

Story LİFE CLUB fitness centerda fitness center, kapalı yüzme havuzu, aletli jimnastik bölümü, streching bölümü, aerobik bölümü, Türk hamamı, sauna,  masaj bölümü, , kafeterya ve çocuk kulübü bulunmaktadır.

 

50 Dk.'lık Masaj Seçenekleri:

Aroma Terapi

Bali

İsveç

Relax

Spor

Selülit

Lenf Drenaj 

 

Egzotik Bali Masajı:
Bali masajı, kan dolaşımını arttırarak ve kas gerginliğini azaltarak vücutta müthiş bir rahatlama sağlıyor. Tüm vücuda güçlü hareketlerle uygulanan masaj özellikle el ve ayak bölgesinde yoğunlaşıyor. 


Aromaterapi Masajı:
Aromatik yağlar kullanılarak yapılan masajın en büyük özelliği vücudun kendi kendisini iyileştirme potansiyelini güçlendirmesi. Aromaterapi masajı sırasında buharda damıtma yöntemiyle çıkarılmış bitki özleri, bitki yağları kullanılıyor. Kişiye özel olarak seçilen kokuların rahatlatıcı, canlandırıcı etkileri fizyolojik olduğu kadar psikolojik etki de yapıyor. 

 

Kese-Köpük Masajı:
Kese Köpük Türk toplumunun geleneksel rahatlama yöntemlerinden biridir. Hamamda ölü derilerinizden kurtulurken, sert darbelerle yapılan kese işlemiyle birlikte vücutta büyük bir dinçlik hissedilir.

 

Fin Hamamı (Sauna):
Fin hamamları (saunalar), Türk hamamından oldukça farklı bir geleneğin ürünüdür. Kayıtlara göre ilk saunalar MS 5. ila 8. yy'da ortaya çıkmıştır. Erken dönem saunalar bir tepenin veya höyüğün içine kazılmıştır. Araç-gereç ve teknoloji ilerledikçe ahşap binalar kullanılmaya başlanmıştır. Bir şöminede taş parçaları odun ateşinde ısıtılır. Odadaki hava ısındıkça ateşten çıkan rayiha da odayı kaplar.
Sıcaklık istenen dereceye gelince duman odadan temizlenir ve yıkanmak isteyenler girer. Yanan tahtaların odaya sinen kokusu, temizlenme töreninin bir parçasıdır. Bu tür kokulu banyoya Fince savusauna (duman saunası) denir. Çoğu kişi dumanın ve tahtanın kokusunu rahatlatıcı bulur.

 

Buhar Odası:

Gün boyunca yorulan vücudunuzu dinlendirmek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için, Tasarım Yapı buhar odaları alanında da çözümlerini sunuyor. Daha sağlıklı bir yaşama buhar odası ile merhaba diyebilirsiniz.
Buhar odası bakımı sonrası kaslardaki ağrı ve sızılar azalır, cilt derinlemesine temizlenir ve ihtiyaç duyduğu nemi tekrar kazanır.
Bakım sonrası kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş ve yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz.

 

Fırsat Seçenekleri:

1. Seçenek:

Hamam Sefası Kese-Köpük Masajı ve Sauna Buhar Odası Kullanımı 

 

2.Seçenek:

50 Dakikalık Seçeceğiniz Masajlarından Biri ve Sınırsız Hamam, Sauna, Buhar Odası Kullanımı 

 

3. Seçenek: Full Paket

1. Seçenek ile 2. Seçeneğin Birleşimi:

50 Dakikalık Seçeceğiniz Masajlarından Biri ve Sınırsız Hamam, Sauna Buhar Odası Kullanımı  + Hamam Sefası Kese-Köpük Masajı 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 80.00 TL
İNDİRİM %37
KAZANCINIZ 30.1 TL
49.90 TL

Beylikdüzü Story Life Club'un Yorumları

Güzeldi.
Eşimle beraber gittik içerideki ortam ve insan kalitesi gayet memnun edici. Umarım tekrar ziyaret edebiliriz. Tavsiye ederim.
 
çok memnun kaldım dinlendirici bir mekan
teşekkür ederim
49.90 TL
GERÇEK FİYAT 80.00 TL
İNDİRİM %37
KAZANCINIZ 30.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 26 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 23:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 info@firsatbufirsat.com e-posta adresinden Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (522172) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Mart 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat Seçenekleri:
  1. 1. Seçenek: 49.90 TL
  2. 2. Seçenek: 59.90 TL
  3. 3. Seçenek: 99.90 TL
 • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet