Bu Fırsat Kaçtı :(

Creatölye'den 30 Mayıs Günü Gerçekleşecek Nefes ile Kendi Evrenimize Yolculuk Atölyesine Giriş Bileti

Fırsat Numarası: 27626

Creatölye, 30 Mayıs günü saat 20:00'da gerçekleşecek Nefes ile Kendi Evrenimize Yolculuk nefes atölyesine davetlisiniz.

Her insan bir evrendir. Bırakın nefesiniz sizi sonsuzluk evrenine götürsün. Evrende kaybolduğumuzu sanırken, tüm gerçeğin kendiniz olduğunu hatırlatalım. Farkındalık yolculuğuna hazırsanız, haydi derin bir nefes alın ve dönüşüm mucizesine tanık olun!
 

Varoluştan bu yana hepimizi besleyen doğal enerji kaynağımız olan nefesi ne kadar doğru kullanabiliyoruz?

Doğru nefes teknikleriyle beden ve ruhumuzu özgürlüğe teslim ettiğimizde biz nasıl bütünleniyoruz?

Sizlerle anda kalmanın farkındalığı ile limitlerimizi ne denli arttırabileceğimizi paylaşmak ve tek nefes olmak için CreAtolye’ye davet ediyoruz.

Etkinlik Programı

20:00 - 20:45 / Tanışma, Bilinçli Nefes Hakkında Bilgilendirme, Soru-Cevap
20:45 - 21:00 / Kahve Arası
21:00-21:45 / Teknik Uygulama, Kısa Meditasyon

Eğitmenler Hakkında

Filiz Şahinbaş: İstanbul doğumlu Filiz Şahinbaş henüz çok küçük yaşlarda içindeki ritim aşkına uyumlanarak "Hayat Yol'unu" dans ile çizdi. Konservatuar ve derneklerden aldığı eğitimlerle yurtiçi ve yurtdışında birincilikleri oldu. 1987-92 yılları arasında profesyonel dansçı olarak yol alırken "artık yaşım dans için uygun değil" deyip reklamcılık okumak için Akademi İstanbul'a kendini ve oğlunu da anaokuluna kaydettirdi. Annelik ve kariyer süreci yıllar içinde yoğun bir biçimde sürerken yine "mutlu olmak" adına "kendini bulma yoluculuğu"na adım attı. Önce NEFES ile tanışıp, tüm olumlu etkilerini hayatına kattıktan sonra "dans her yaşa uygun" farkındalığı ile ilk gözağrısı dansa dönüş yaptı. Prof. Dr. Sohee Chu'dan aldığı "Nefesle Dans Terapisi" ve "Beden, Zihin Bütünlüğü" eğitimleri sonucunda dansta yeni bir bakış açısı geliştirdi. Yetişkin ve çocuklara hem bireysel hem de grup terapileri yapmakta. Bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer almakta, ayrıca rehabilitasyon merkezlerinde "özel çocuklarla" dans terapileri yaparken bunun yanında çocukların ailelerine destek amaçlı profesyonel koçluk seansları yapmaktadır. Kendini "Farkındalık Koçu" olarak tanımlayan Filiz Şahinbaş bugün Dans Terapisti, Profesyonel Koç (NLP destekli) olarak çalışmakta ve "müziği duyanlardan olan" kişilerle yolunun kesişmesi, onlara değer katması için Yol'una sevgiyle ve paylaşma bilinciyle devam etmektedir.
 
Hülya Talu: İlk Nefesi Almanya’da alarak hayata gözlerini açan Hülya Talu, daha sonra hayat yolculuğuna İstanbul’da devam etti. Almanca Öğretmenliği eğitiminden sonra uzun yıllar tercümanlık ve tekstil sektöründe yönetici olarak çalıştı. İlgi alanları spiritualizm ve ezoterik bilimler iken aşk ile yapılan her şeyin ne denli önemli olduğunu keşfetti. Farkındalık yolunde ilerlerken en önemli temel taşın Nefes olduğu bilinciyle gerçek Nefes ile tanıştı. Varoluş enerjisi ile hücrelerin çığlığına kulak vermek gerekir düşüncesiyle hayatındaki en önemli iki olgu olan Aşk ve Nefesi birleştirdi. Yaşamına olumlu yansımalarını net bir şekilde almışken, paylaştıkça büyür prensibiyle eğitimlerini alıp insanlara ulaşma yolunu seçti. Eğitimci kimliğini ayrıca profesyonel koçluk ile de tamamlayıp özel seanslar ve atölye çalışmaları ile de sürdürmektedir. “Hayat Farkındalıktır” diyerek yola çıkan Hülya Talu bilinçli nefes ile mental ve fiziksel bedene yansıyan parıltı ve coşkunun aynı zamanda Aşk ile çevremize de yansıması için rehberlik etmektedir. “Yol senin yolun, bazılarımız sana eşlik edebilir ama kimse o yolu senin için yürüyemez.”

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 55.00 TL
İNDİRİM %28
KAZANCINIZ 15.00 TL
40.00 TL
40.00 TL
GERÇEK FİYAT 55.00 TL
İNDİRİM %28
KAZANCINIZ 15.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 72 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Mayıs 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR