C Vitamin Serumu 30 Ml

Fırsat Numarası: 106816
C Vitamin Serumu 30 Ml

Ürün Bilgileri

Parlak ve ipeksi bir cilde L’actone’la sahip ol! Yenilenen C vitamini serumu zengin içeriği ile cilt kalitenizi artırarak kusursuz görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Ne İşe Yarar?

Dış etkenlere maruz kalan cildimiz in onarı lmaya ve korunmaya ihtiyacı vardır . L’actone mucizevi leke serumu içerdiği c vitamini, hyalü ronik asit ve bitki ekstratları ( aloe vera , papatya, gül) sayesinde cildinizin ihtiy aç duyduğu bakımı özenle yapar. Zengin içeriği ile dinlenmiş ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Ürünü temiz cilde sabah ve akşam olmak üzere uygulayınız. Güneşe çıkmak durumunda kaldığınızda lütfen ürünü kullanmayınız. Gün ışığında lekeler oluşturabilir, güneş ışığında kullanılmaması önerilir. Böyle bir durumda akşam kullanıma devam edebilirsiniz.

Faydaları

Doğal bitki özleriyle zenginleştirilmiş serum cilt bariyerlerinizi güçlendirir ve daha genç görünüm kazanmanızı sağlar. Mucizevi leke serumu c iltte g üneş ışınlarına maruz kalarak oluşmuş olan lekeler ile savaşır ve size pürüzsüz bir cilt kazanmanın keyfini yaşatır. Zenginleştirilmiş yeni formül içeriği ile cildinizin doğallığını ve canlılığını geri kazandırarak olan C serum günden güne daha duru, sıkı ve lekelerden arınmış pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. Ultra akışkan , hafif ve şeffaf dokusuyla cildinizce kolayca emilir, cildiniz d e ağırlık yapmaz. Böylece daha dolgun ve daha ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Panthenol desteği ile ciltte oluşan izleri en aza indirerek size kusursuz güzelliği yeniden keşfettirir. L’actone zenginleştirilmiş M ucizevi C leke serumu ile kaybettiğiniz yumuşak , pürüzsüz ve sağlıklı cildinize yeniden kavuşun…

Uyarı

- Harici kullanım için uygundur.
- Ürünü direkt güneş ışığından koruyunuz.
- Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.
- Göz ile temasından kaçınınız teması halinde bol su ile yıkayınız.
- Direkt gün ışığından uzakta, serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz.
- Alerjik reaksiyon görülürse kullanımını bırakınız ve gerekirse tıbbi yardım alınız.
- L’actone formüllerinde doğru içerikleri doğru konsantrasyonlarda kullanmayı amaçlar.
İçindekiler
Aqua , A scorbyl Methylsilanol Pectinate , Pentylene Glycol , P EG-12 Dimethicone , Panthenol , Hydroxyethylcellulose , Aloe Barbadensis Leaf Extract , Cham omilla Recutita Flower Extract , Sorbitol , Lecithin , Xanthan Gum , Sodium Hyaluronate , Rosa Canina Fruit Extract , Allantoin , Phenoxyethanol , Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin , BHT .

Etiket: Kullananlar, fiyat, tozu, ampul

GERÇEK FİYAT 89.90 TL
İNDİRİM %23
KAZANCINIZ 20.00 TL
69.90 TL
69.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 89.90 TL
İNDİRİM %23
KAZANCINIZ 20.00 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 10 Haziran Çarşamba gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Lactone tarafından gönderilecektir.
  • Marka: L'actone