Bu Fırsat Kaçtı :(

Estelera Estetik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Çağre Güzellik'ten 1 Seans İyon Detox Uygulaması ve Ayak Refleksoloji Masajı 150 TL Yerine 29.90 TL!

Fırsat Numarası: 7281

Refleksoloji Masajı:

Ayaklar vücudumuzun aynasıdır prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve uzak doğu geleneksel tıbbının değişilmez bir parçasını oluşturan bu masajda ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanmaktadır. Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil eder. Refleksoloji, bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarakiyi hissetmesini sağlar. Ayakta belli noktalara kişinin verdiği tepkiler göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır.Süre yaklaşık 30 dakikadır. Refleksoloji ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bunoktaların beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle refleksnoktalarına uygulanan baskı, stresin azalmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücutfonksiyonlarının normale dönmesi ile insana rahatlama hissi veren bir yöntemdir.Refleksoloji masajının, aşağıdakiler de dahil, pek çok sıkıntıya iyi geldiği görülmüştür.

 

İyon Detox:

Vücudumuzda oluşan toksinler, asitler ve serbest radikallerin bir bölümü deri, böbrek, ciğer ve bağırsaklar yoluyla doğal olarak vücuttan atılır, fakat tamamı atılamaz. Ayak detoksunda kulanılan elektroliz yöntemi sayesinde ise, bedenimizde kalan atık maddeleri sağlıklı bir biçimde vücudumuzdan atmak mümkündür.Dolaşım sistemimizdeki kan, 22 dakikada tüm dolaşımını tamamlar. Bedenimizde biriken zararlı maddeler pozitif iyon yüküne sahiptir. Negatif–pozitif iyonların birbirlerini çekmesi esasıyla çalışan ayak detoks sistemi, aşırı negatif iyonlaşma ile vücudumuzda bulunan pozitif iyon yüküne sahip toksinleri, asitleri ve serbest radikalleri mekanik olarak kendine çeker. Negatif iyonlaşma kritik değerleri aştığı zaman nano büyüklükten küçük zararlı maddeler ayak tabanında bulunan 4000’i aşkın ter bezi sayesinde dışarıya atılırlar.

 

Çağre Güzellik Merkezi:

Vizyonumuz:

Toplam Kalite Yönetimi Felsefesi ile güzellik merkezleri öncü konumunu, kapasitemizi de arttırarak devam ettirmek, sağlık ve sosyal paylaşım beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyonumuz:

Yenilik ve gelişmelere açık, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, kaynak ve ürünleri en etkin şekilde kullanarak, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemek.

Kalite Politikamız:

Coşkulu, özverili ekip çalışmalarına önem verme Müşteri odaklı çalışma.Kalite "Bir yaşam tarzıdır, herkesin işidir, müşteriye verilecek en güzel hediyedir" prensiplerini benimsemek ve bu anlayışla hizmet vermektir. Hizmet politikamızı "MÜŞTERİ TATMİNİ" üzerine kurmak. İş sağlığı ve güvenliği.Tasarrufa önem verme.Eğitilmiş, deneyimli ve katılımcı işgücü birikimini en önemli varlık olarak görme. Çevreyi koruma. Sürekli iyileştirmeyi, yenilikçiliği ve müsbet yönde değişimi esas alma.Topluma katkıda bulunma ve adil olarak tüm faaliyetlerimizde insana değer verme.

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %81
KAZANCINIZ 120.10 TL
29.90 TL
İlgili Aramalar
Estelera Estetik'in Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Guleryuzlu hizmet,egitimli personel... Cildim isil isil oldu yasemin hanim sayesinde...ilgi ve emekleri icin tesekkurler...
Güleryüz
Siteden cilt bakımı aldım ve çok memnun kaldım. Dilek hanım bile demek istemiyorum o derece yakınlık oldu aramızda Dilekciğim benimle ve annemle çok güzel ilgilendi ve güleryüzünü eksik etmedi. Zorla ürün sattırmaya asla çalışılmadı. İkramlar edildi. Kesinlikle tekrar gideceğim. :)
Kesinlikle cok iyiydi. Asla saygisiz ya da ozensiz degildi. Uzerine giderek satis yapilmaya calisilmadi. Yeri de cok kolay. Tavsiyelerin dibini ederim.
Mekan konusunda çok memnunum artı çok başarılı bence sahipleri çok şanlı güler hanima ismi gibi güler yüzlü samimi olduğu için çok tşk ederim
Cok memnun kaldim gercekten ilgilendiler bana zorla urun de sattirmadilar samimilerdi:)
Gayet iyi
Ben epilasyona gidiyorum,Nuray Hanim ilgileniyor benimle ellerine saglik cok memnunum,cok ilgili,gayet temiz;)
29.90 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %81
KAZANCINIZ 120.10 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1093 kişi satın aldı!
  • Görseller temsilidir. Uygulamanın sonucu kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte gönderilecektir.
  • Fısratı satın alan her kişi bir kez yararlanabilir.
  • Fırsat satın alındıktan itibaren 1 ay içerisinde kullanılmalıdır.
  • Haftanın her günü saat 10:00 - 19:00 arası hizmet verilir.
  • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları