Bu Fırsat Kaçtı :(

Haftanın 3 Günü Günde 30 Dakika Yabancı Hocalarla Konuşun! Cambly'de 1 Aylık Abonelik Paketi 539 TL Yerine 249 TL!

Fırsat Numarası: 38141

Cambly ile ingilizce öğrenmenin tüm kolaylıkları sizinle!

 

Size en uygun gün ve saatlerde, istediğiniz eğitmenden ders alma rahatlığını sunan bu uygulama ile hem çok keyifli anlar geçirecek, hem dilinizi geliştireceksiniz.

 

Dil öğrenmenin ayrıcalıklı hali Cambly'nin uygun fiyatlı bu kampanyası için acele edin!

 

Başarılar dileriz.

1 Aylık Abonelik Paketi 

  • 1 Ay, Haftada 3 Gün, Günde 30 Dakikalık Abonelik

Önemli: 12 Aylık Yıllık Abonelik 6468 TL yerine sadece 2988 TL'dir.

Cambly

Cambly anadili İngilizce olan eğitmenlerle online video görüşmeleri ile İngilizce dersi sağlayan bir uygulamadır. İngilizce öğrenmenin en verimli, hızlı ve uygun fiyatlı yoludur. Cambly'e abone olarak İngilizce seviyenizi yükselebilir, iş İngilizce'nizi geliştirebilir, akıcı konuşabilir ve mülakatlara veya yabancı dil sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

 

Eğitmenlerin profillerinde nereli oldukları, ilgi alanları, tecrübeleri, kısa özgeçmişleri ve tanıtım videoları bulunuyor. İstediğiniz eğitmenleri seçip 7/24 rezervasyon ile ya da rezervasyon yapmadan anında ders yapabiliyorsunuz. Anında şu anda kayıt olarak 1 dakika içinde dersinize başlayabilirsiniz!


Uygulamada "Konular" bölümü altında değişik konularda yüzlerce makale ve alıştırma bulunmakta. Derslerinizi bu bölüm yardımı ile planlayabilirsiniz. Seanslarda chat yaparken anlamadığınız noktalarda Türkçe-İngilizce çeviri özelliğini anında kullanabileceğiniz bir sistem mevcut. Ayrıca dersleriniz kaydedilebilmekte.

 

Eğitmeniniz hatalarınızı anında düzeltir ve bunları derslerden sonra gönderir. Derslerinizi dilediğinde kayıtlardan tekrar izleyip üzerinde dilediğin kadar çalışabilirsiniz.

 

Haftalık ve günlük kullanım miktarınızı belirleyin ve Cambly aylık aboneliklerimizle artık siz de kolayca İngilizce öğrenin.

 

Günlük konuşmalarınızda, iş hayatınızda, seyahatlerinizde, dilediğiniz her yerde rahatlıkla konuşmanızı ve kendinizi daha iyi bir noktaya getirmenizi sağlayacak.

GERÇEK FİYAT 539.00 TL
İNDİRİM %54
KAZANCINIZ 290.00 TL
249.00 TL
İlgili Aramalar
249.00 TL
GERÇEK FİYAT 539.00 TL
İNDİRİM %54
KAZANCINIZ 290.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (38141) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 12 Kasım 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Aldığınız hizmet için ilgili işletmeyi 24 saat içinde arayarak fırsat süresi dahilinde rezarvasyonunuzu yaptırmalısınız. Aksi halde işletmenin uyguladığı fiyat revize edildiğinde tarafınıza fark yansıtılabilir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Önemli: 12 Aylık Yıllık Abonelik 6468 TL yerine sadece 2988 TL'dir.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları