Bu Fırsat Kaçtı :(

Anadili İngilizce Olan Hocalarla Evde Yabancı Dilinizi Geliştirin! Cambly'de 12 Aylık Paket Alımlarında %50 İndirim!

Fırsat Numarası: 37888

İnglizce öğrenmenin en etkili ve doğru yolu aktif olarak onu konuşmaktan geçiyor, Cambly sizlere sunduğu muhteşem indirim kampanyasıyla size bu imkanı sunacak!

 

Cambly anadili İngilizce olan eğitmenlerle online video görüşmeleri ile İngilizce dersi sağlayan bir uygulamadır. İngilizce öğrenmenin en verimli, hızlı ve uygun fiyatlı yoludur. Cambly'e abone olarak İngilizce seviyenizi yükselebilir, iş İngilizce'nizi geliştirebilir, akıcı konuşabilir ve mülakatlara veya yabancı dil sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

 

Eğitmenlerin profillerinde nereli oldukları, ilgi alanları, tecrübeleri, kısa özgeçmişleri ve tanıtım videoları bulunuyor. İstediğiniz eğitmenleri seçip 7/24 rezervasyon ile ya da rezervasyon yapmadan anında ders yapabiliyorsunuz. Anında şu anda kayıt olarak 1 dakika içinde dersinize başlayabilirsiniz!


Uygulamada "Konular" bölümü altında değişik konularda yüzlerce makale ve alıştırma bulunmakta. Derslerinizi bu bölüm yardımı ile planlayabilirsiniz. Seanslarda chat yaparken anlamadığınız noktalarda Türkçe-İngilizce çeviri özelliğini anında kullanabileceğiniz bir sistem mevcut. Ayrıca dersleriniz kaydedilebilmekte.

 

Eğitmeniniz hatalarınızı anında düzeltir ve bunları derslerden sonra gönderir. Derslerinizi dilediğinde kayıtlardan tekrar izleyip üzerinde dilediğin kadar çalışabilirsiniz.

 

Haftalık ve günlük kullanım miktarınızı belirleyin ve Cambly aylık aboneliklerimizle artık siz de kolayca İngilizce öğrenin.

 

Günlük konuşmalarınızda, iş hayatınızda, seyehatlerinizde, dilediğiniz her yerde rahatlıkla konuşmanızı ve kendinizi daha iyi bir noktaya getirmenizi sağlayacak bu kampanya için yapmanız gereken sadece indirim kodunuzu almak ve 29 Ekim 10:00'a kadar Cambly'de size en uygun paketi seçip üyeliğinizi yapmak.

 

Başarılar dileriz...

5.00 TL
İlgili Aramalar
5.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 726 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 29 Ekim 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • İndirim kodu 29 Ekim 10:00'a kadar geçerli olacaktır.
  • Planlar sayfasında, plan seçimi yapılıp indirim kodu çalıştırıldıktan hemen sonra indirimli fiyatlar ekrana yansıyacaktır. Kodu promosyon kodu kutusuna yazıp uygula tuşuna basmanız yeterlidir.
  • İndirim kodu sadece 12 aylık planlarda indirim sağlayacaktır.
  • Kredi kartınız ile taksitli ödeme yapabilmeniz için kartınızda toplam abonelik ücreti kadar limit bulunmalıdır.
  • Taksit özelliğini destekleyen kartlar; BONUS, WORLD, MAXIMUM, PARAF, ADVANTAGE özellikli taksitlendirme özelliğine sahip kartlardır ve Miles & Smiles özellikli kredi kartları taksit özelliğini desteklememektedir. Taksit seçeneği Türkiye'den yapılan işlemlerde geçerlidir. Ödeme esnasında hiçbir VPN programı açık olmamalıdır.
  • Otomatik yenileme özelliği açık tutulduğu ve başka bir indirim kodu denenmediği sürece aboneliğinize bir sonraki abonelik döneminde aynı fiyattan devam edilecektir.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları