0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

City Center Hotel Pasha Spa'da Masaj, Kese Köpük, Yüz Maskesi Uygulamaları ve İkramlar

Fırsat Numarası: 29394

City Center Hotel Pasha Spa'da keyif dolu bir gün geçirecek, tüm yorgunluğunuzdan arınacaksınız.

45 dakikalık masaj seçenekleri ile konuklarına huzur dolu dingin bir gün vaadeden Pasha Spa'nın kaliteli hizmetinden çok memnun kalacaksınız.

Ritimsel dokunuşlarla rahatlayacak, ıslak alan kullanımı dahil bu fırsat sayesinde tüm stres ve negatif enerjiyi üzerinizden atacaksınız.

İstanbul'un kalbi Taksim'de merkezi bir konumda profesyonel masaj keyfi için City Center Hotel Pasha Spa''ya gelin!

City Center Hotel Pasha Spa'da'nın ıslak alan kullanımı dahil masaj fırsatlarından ihtayacınız olan paketi en uygun fiyata satın almak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

City Center Hotel Pasha Spa Masaj Seçenekleri

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

İsveç Masajı

Batı tekniklerinin harmanlandığı İsveç masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.

Bali Masajı

Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Relax Masajı

Relax masajın en önemli etkeni masajın yavaş ve ağır, hareketlerin baskısı ve tatlı sert olmasıdır, yani acil ve sorunlu olan bölgede çalışıp bitişini relaks olarak tamamlamaktır. Buda kişiyi çok rahatlatır, hem vücutta sorun çözülmüş olur hemde rahatlama uygulaması da yapılmış olur.

İlgili Aramalar

49.00 TL

Pasha Spa, City Center Hotel'in Yorumları

 
Mükemmel hizmet, çok temiz, güleryüzlü personel, tavsiye ederim
49.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 26 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (29394) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 4 Mayıs 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Sıcak ve soğuk içecek ikramı ve ıslak alan kullanımı dahil fırsata dahildir.
MEKANLAR