0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Golden Park Hotel Tuana Spa'da Kese Köpük, Masaj Seçeneği ve Islak Alan Kullanımı

Fırsat Numarası: 24050
Golden Park Hotel Tuana Spa'da Kese Köpük, Masaj Seçeneği ve Islak Alan Kullanımı Golden Park Hotel Tuana Spa'da Kese Köpük, Masaj Seçeneği ve Islak Alan Kullanımı Golden Park Hotel Tuana Spa'da Kese Köpük, Masaj Seçeneği ve Islak Alan Kullanımı Golden Park Hotel Tuana Spa'da Kese Köpük, Masaj Seçeneği ve Islak Alan Kullanımı Golden Park Hotel Tuana Spa'da Kese Köpük, Masaj Seçeneği ve Islak Alan Kullanımı Golden Park Hotel Tuana Spa'da Kese Köpük, Masaj Seçeneği ve Islak Alan Kullanımı

Seçenekler

Taksim bölgesinin en merkezi yerinde konumlanmış Golden Park Hotel Tuana Spa'da, profesyonel terapistlerinin uygulayacağı masajlar ve lüks hizmetler sizi şımartacak...

Günün yorgunluğu, iş stresi ve negatif enerjinin dağıtılmasına olanak sağlayan masaj uygulamarı, spa kullanımı ve ikramlar sayesinde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Golden Park Hotel Tuana Spa'nın masajı ve Spa paketinden en uygun fiyata yararlanmak ve tazelenmek için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Golden Park Hotel Tuana Spa Masaj Seçenekleri

Bali Masajı

Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Relax Masajı

Rahatlatıcı, dinlendirici, gevşetici bir masajdır. Yavaş ve fazla baskı uygulamadan tüm vücuda yapılır. Günün stresini azaltır, uyumayı kolaylaştırır. Endorfin salgılatır, kan dolaşımını hızlandırır, vücuttaki ağrıları azaltır, dinlendirme özelliğine sahiptir.

Anti Stress Masajı

Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan masaj sayesinde vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanıyor. Anti-stres masajı yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanını kapsıyor, gerilimi etkin olarak gideriyor. Shiatsu masajı dünyada giderek artan bir ilgi gören bir masaj türü. Tüm vücut akupresör noktaları esas alınarak yapılan shiatsu masajı, dinlenme, stresten kurtulma, ağrılı adele bölgelerinin rahatlatılması ve uykusuzluk sorunlarını giderme amacıyla yapılıyor.

İsveç Masajı

Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. ABD’deki en popüler masaj türüdür. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir, yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.

İlgili Aramalar

59.90 TL

Tuana Spa, Golden Park Hotel'in Yorumları

 
aslında yok birbirlerinden farkları..bazı mekanları vazgeçilmez yapan orda mesai yapan çalışan arkadaşlardır..benimde tercih nedenim güleryüz ve samimi bir ortam olmasıdır..
 
Ferah temiz bir mekan personel ilgili masöz bayan sevimli ve harika masaj yapıyor yani MUKEMMEL BİR YER
59.90 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 796 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü 11:00-22:00 saatleri arasında geçerlidir.
  • Fırsata dahil olan hizmetler, yüz maskesi, ıslak alan kullanımıdır. Islak alan kullanımı hamam, sauna, buhar odası ve havuzu kapsamaktadır.
MEKANLAR