Courtyard By Marriott Istanbul Airport Hotel’in Eşsiz Düğün Organizasyonlarında %15 ve %25'e Varan Özel İndirim

Fırsat Numarası: 36493
Courtyard By Marriott Istanbul Airport Hotel’in Eşsiz Düğün Organizasyonlarında %15 ve %25'e Varan Özel İndirim Courtyard By Marriott Istanbul Airport Hotel’in Eşsiz Düğün Organizasyonlarında %15 ve %25'e Varan Özel İndirim Courtyard By Marriott Istanbul Airport Hotel’in Eşsiz Düğün Organizasyonlarında %15 ve %25'e Varan Özel İndirim Courtyard By Marriott Istanbul Airport Hotel’in Eşsiz Düğün Organizasyonlarında %15 ve %25'e Varan Özel İndirim

Seçenekler

Samsung Galaxy kullanıcılarının düğün organizasyonu hem indirimli hem de kusursuz olacak!

Courtyard By Marriott Istanbul Airport Hotel tarafından er detayı düşünülmüş kusursuz bir gece ile yeni hayatınıza muhteşem bir başlangıç yapacaksınız. Üstelik düğün organizasyonunuz için %15 veya %25 indirimden faydalanabileceksiniz!

Hemen Samsung telefonlarınızın Galaxy Fırsatları uygulamasına girin ve bu indirimi kaçırmayın!

Mutluluklar dileriz...

Courtyard By Marriott Istanbul Airport Hotel Düğün Organizasyon Paketi

İstanbul'a ve Courtyard Marriott İstanbul'a hoş geldiniz...

Mutlu anılarınızı Courtyard Marriott’da yaşayın, size sadece evet demek kalsın….70 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl veya ziyafet düzeninde hizmet veren Hattuşa Balo Salonumuz Marriott International marka standartları ve kalite güvencesi ile hizmetinizde… Konuklarınızın başını döndürecek düğün davetinizin yanı sıra otelimizde nişan ve kına da organize edebilirsiniz. Profesyonel Courtyard ekibi tarafından tüm istek ve ihtiyaçlarınız organize edilirken, Marriott ayrıcalıklarını bütünüyle yaşama imkanı yakalayacaksınız. Düğün Paketleri Ne İçeriyor? DÜĞÜN PAKETLERİ Düğün öncesi kokteyl, Balo Salonu fuayesinde cips, çerez, krudite, yeşil zeytin,dip soslar ile ve limitsiz yerli içkiden oluşan bir saatlik kokteyl. Özel tasarlanmış düğün pastası. Gelin odasına düğün öncesi iki kişilik menü servisi. Gelin ve damat için düğün gecesi otelde " Deluxe" odada bir gece konaklama. Gelin ve damat ailelerinin günlük kullanımları için hazırlık odası. Çiftler için özel menü tadımı. Süsleme; dekoratif gümüş masa süslemeleri , gümüş napolyon sandalye, masa örtüsü, supla ve peçeteklikler. Ödüllü puan programımız Marriott Rewarding Events üyeliği. Düğün çiftine özel SPA hizmetleri; Gelin, damat ve aileleri için otelde bulundukları süre içinde kullanacakları tüm SPA hizmetlerinde %20 indirim.

Binlerce yıllık bir kültür ağacının gölgesindesiniz. Yüce dinlerin, imparatorlukların, sayısız kültür ve medeniyetin derin izleri genlerine kazınmış bir dünya başkentindesiniz.

Marriott International kalite standartları ile Courtyard Marriott İstanbul Atatürk Havalimanı'na ideal 5 dakikalık yakınlığı, CNR-Expo, IDTM ve Tüyap gibi fuar/kongre merkezleri ile ideal konumu, şehir merkezine olan 20 dakikalık mesafesi, sıcaklığı ve konforu ile iş ve kültür-sanat yaşamının merkezinde sizleri ağırlamaktan onur duyar.

İlgili Aramalar

5.00 TL
5.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 45 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kodları kullanılmış sayılacaktır.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Temmuz 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • İndirim oranları Cumartesi günleri için %15, diğer günler için %25 olacaktır.
MEKANLAR