0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Hamileyken Başvuru Yapabileceğiniz Doğum Sigortası Paketi! Sağlık Destek Paketi Hediyesiyle!

Fırsat Numarası: 53623
Hamileyken Başvuru Yapabileceğiniz Doğum Sigortası Paketi! Sağlık Destek Paketi Hediyesiyle! Hamileyken Başvuru Yapabileceğiniz Doğum Sigortası Paketi! Sağlık Destek Paketi Hediyesiyle! Hamileyken Başvuru Yapabileceğiniz Doğum Sigortası Paketi! Sağlık Destek Paketi Hediyesiyle! Hamileyken Başvuru Yapabileceğiniz Doğum Sigortası Paketi! Sağlık Destek Paketi Hediyesiyle! Hamileyken Başvuru Yapabileceğiniz Doğum Sigortası Paketi! Sağlık Destek Paketi Hediyesiyle! Hamileyken Başvuru Yapabileceğiniz Doğum Sigortası Paketi! Sağlık Destek Paketi Hediyesiyle!

Seçenekler

Hamilelik Süreciniz başladıktan sonra da, doğum sigortası ve doğum paketlerimizden yararlanabilirsiniz.


Anlaşmalı Özel Hastanelerimizde Muayene Tahliller ve Doğum için ek ücretler ödemezsiniz. Sağlık sigortanız harcamalarınızı %100 karşılar.


Ayrıca sağlık sigortalarına özel olarak sunulan vergi avantajı ile; %35'e varan Devlet Desteğinden yararlanın.


Böylece, doğum sigortası ile doğum sürecinizdeki tüm harcamalarınızı çok daha avantajlı fiyatlara maal edebilirsiniz.


Ayrıca; Fırsat Bu Fırsat Üyesi Anne adaylarımıza özel olarak, 295TL değerindeki Asista Sağlık Destek Paketi Hediye.

 

Doğum Paketi Kapsamında olmayan, gebeliğe bağlı beklenmeyen hastane yatışlarınız, Asista Sağlık Destek Paketi ile 1500TL'ye kadar güvence altında.

Doğum Sağlık Sigortası (Doğum Paketi) Kapsamı

 • Anne adaylarımız “Hamileyken” başvuru yapabilirler.
 • Hamilelik süresince yapılması gereken muayeneler (8) , tahliller (SGK kapsamındaki gebelik rutinleri ) ve doğum eylemi (Normal, Epidural Normal ve Sezaryen Doğum ) sağlık sigortası kapsamındadır.
 • Anlaşmalı özel hastanelerimizde sadece 15TL SGK katılımı ile muayene olur tahlil ve tetkiklere ek ücret ödemezsiniz.
 • Doğumda; 2 Geceye kadar yatış giderleri, oda, refakatçi, Op. Dr. Ücreti %100 karşılanır.
 • Bebeğinizin yeni doğan ilk işlemleri, ( İlk aşı, topuk kanı, yeni doğan Dr. Muayenesi ) SGK tarafından karşılanır. Ek ödeme yapmazsınız.
 • Poliçe teminatlarına ek olarak; Diş Paketi, Göz Paketi , Diyetisyen Görüşmesi (2) Ek hizmet paketleri olarak sunulmaktadır. 

Doğum Sağlık Sigortası (Doğum Paketi) Avantajları

 • Doğum Harcamalarınızı karşılayan bir sağlık sigortasına hamileyken sahipolabilirsiniz.
 • Sağlık Sigortası için ödediğiniz yıllık sigorta priminin vergi avantajı ile %15’i ile %35’i arasında değişen oranlarında Devlet Desteğinden yararlanır. Doğum harcamalarınızı çok daha avantajlı rakamlara maal edersiniz.
 • Doğum Yapacağınız Anlaşmalı Özel Hastaneyi ve doktoru seçme hakkınız ile, gerekli görürseniz anlaşmalı kurum ağı içinde değişiklik yapabilir. Türkiye genelinde kullanabilirsiniz.
 • Anlaşmalı Hastaneler linkine tıkladıktan sonra; İl, ilçe, kurum tipi; hastane seçimlerinden sonra İkican Hamilelik Sigortası seçerek sırasıyla en geniş hastane ağına Platin Network olmak üzere, Gold ve Silver Network’te yer alan hastaneleri inceleyebilirsiniz.
 • Hastanelerin size sunabileceği farklı muayene, tahlil ve doğum ücretleri dikkate alınarak, sağlık sigortasında farklı network ağları sunulmuştur. Böylece tercih ettiğiniz hastanenin bulunduğu kurum ağına göre, daha avantajlı bir fiyattan yararlanmanız amaçlanmıştır.

Fırsat Bu Fırsat Üyelerine Özel Sağlık Destek Paketi Hediye!

Doğum Paketleri; Muayene, tahliller ve doğum harcamalarınızı karşılarken, istediğiniz özel hastaneden, çok avantajlı fiyatlarla hizmet almanızı sağlar. Fakat; Hamilelik başladıktan sonra yapılabilen doğum sağlık sigortası ürününde, doğuma kadar olası bir hastane yatışınızı ve buna bağlı masraflarınız için standart bir teminat yer almaz.

 

Fırsat Bu Fırsat Üyelerinin; Satın alacağı fırsatla birlikte Asista Sağlık Hizmetleri tarafından sunulan 295,00TL Değerindeki “Sağlık Destek Paketi” ürünü hediye
edilmektedir.


Sağlık Destek Paketi, Hamile anne adaylarının doğuma kadar geçen süreçte; Anlaşmalı yada anlaşmasız bir özel hastanede, yatış yapması ve buna bağlı sağlık harcamalarını olay başı ve yıllık toplamda 1.500,00TL’ye kadar karşılamaktadır. Böylece anne adaylarımıza, avantajlı bir doğum paketi sunarken; Olası yatışlar ve beklenmeyen harcamalar karşısında 1500,00 TL’ye kadar kapsamlı bir ek güvence sunuyoruz.

Ankara’da Anlaşmalı Özel Hastaneler

Platin Network; Liv Hospital Ankara, Medical Park Ankara Gold Network; Medicana International Ankara Hastanesi, Medisis Keçiören Hastanesi, Silver Network; Medisun Çayyolu Hastanesi, Etimesgut A Life Hospital, Eryaman Hastanesi, Lokman Hekim Etlik, Lokman Hekim Sincan, Çankaya Yaşam Hastanesi yer almaktadır.

6175.42 TL
6175.42 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 1 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (53623) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 12 Ocak 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Ürünü satın aldıktan sonra, fırsat kodunuzu hazırlayarak Sigorta Partner AŞ’ye 09.00-18.00 saatleri arasında size iletilecek numaradan dan ulaşabilir, aynı numaraya whatsapp kullanarak, İsim Soy isim TC Kimlik Numarası ve Fırsat Kodunuzu gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden yapılan arama ile sağlık sigortanız oluşturulacak ve detaylı bilgi aktarılacaktır.
 • Sağlık Sigortası Poliçenizi fırsattan yararlandığınız esnada acentenizden e-posta ile almayı unutmayınız.