Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da 1 Seans veya 2 Seans Pilates Dersi ve Spa Kullanımı

Fırsat Numarası: 35476
Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da 1 Seans veya 2 Seans Pilates Dersi ve Spa Kullanımı Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da 1 Seans veya 2 Seans Pilates Dersi ve Spa Kullanımı Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da 1 Seans veya 2 Seans Pilates Dersi ve Spa Kullanımı Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da 1 Seans veya 2 Seans Pilates Dersi ve Spa Kullanımı Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da 1 Seans veya 2 Seans Pilates Dersi ve Spa Kullanımı

Seçenekler

Radisson Blu Pera'da harika bir plates dersi ve spa gününe hazır mısınız?

Uzman ellerden çıkan masajlar ve temizliğin en önce tutulduğu spa alanı ile sizde rahatlamaya bekleniyorsunuz.

Radisson Blu Pera beş yıldızlı hizmet anlayışından uygun fiyata yararlanmak için acele edin...

İyi dinlenmeler!

Dreamspa Hamam Ritüeli

Geleneksel Türk hamamında yapılan kese köpük bakımı ile bir yandan ölü derilerinden kurtulurken bir yandan da cildinizin tazelenmesine ve yenilenmesin yardımcı olacaksınız.

Dreamspa Aromatik Antistress Masajı

Dreamspa tarafından özel olarak hazırlanmış eşsiz aromatik yağlar eşliğinde uygulanan anti stress masajıdır. Bu eşsiz ve naturel aromatik yağlar ile bir yandan şehrin gürültüsünden uzaklaşırken diğer yandan da anti stress masajı ile şehrin stresinden kaçıp adeta yeniden doğacaksınız.

Dreamspa'nın 72m2'lik VIB Masaj Odalarında Eşsiz Bir Spa Ziyafeti

Sizcede eşinize yada anne-babanıza güzel bir evlilik yıl dönümü hediyesi vermenin tam da zamanı değil mi?
Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da eşlere özel olarak hazırlanmış 72 m2'lik geniş ve ferah couple vib masaj odalarında eşsiz bir spa deneyimi yaşayabilir ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.
Toplam oda kullanım her gün her saat geçerlidir ve süresi 2 saattir. Oda içerisinde kişiye özel sunulan saunalar, buhar banyoları, duşlar, tuvaletler ve italyan tasarımlı özel jakuziler bulunmaktadır. Misafirler vib oda kullanımı sonrası spa merkezinde bulunan sauna, buhar odası, yüzme havuzu ve jakuziyi kullanabilirler.

Dreamspa & Fitness

2013 yılında kurulmuş olan DREAMSPA sağlıklı ve zinde yaşamayı amaç edinen bireylerin gereksinimlerine göre belirlenmiş ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulan bir sağlık kulübüdür.

Bünyesinde oluşturulan uzman uzak doğulu ve yerli masaj terapistleri bulundurmasının yanı sıra fitness alanında da uzman ve profesyonel geçmişe sahip deneyimli antrenörleri özellikle tercih etmektedir. Sağlıklı zayıflamadan başlayıp fit bir vücuda ulaşana kadar süren bir fitness programı içeriği ile pilatesten crossfite, fitnesstan cardio programlarına kadar zengin bir içeriğe sahiptir.

Sürekli büyüme ve gelişmeyi vizyon edinmiş bir sağlık kulübü olan DREAMSPA toplumun sağlıklı gelişimine katkıda bulunmayı amaç edinmektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %76
KAZANCINIZ 91.00 TL
29.00 TL
29.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %76
KAZANCINIZ 91.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 254 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bu fırsat haftanın her günü geçerlidir.
  • Çalışma saatleri 11.00-24.00 arasındadır.
MEKANLAR